Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen bikini áll jól a...

Milyen bikini áll jól a kismellű nőknek? :/

Figyelt kérdés

konkrét linkeket szeretnék kérni, hogy online hol lehet vásárolni push-up bikiniket vagy bármilyen bikinit, de azért ne legyen olyan drága:/

előre is köszönöm a válaszokat:)

(de kérlek csak normális válaszokat írjatok)



2013. máj. 29. 22:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
én pont tegnap vettem new yorkerben push up bikinit és nagggggyon jó! sztem nézz be oda te is :)
2013. máj. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2013. máj. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Tipp: ne vegyél online bikinit. Főleg kis mellre push upot ne. Kicsi az esély hogy pont jó lesz a méret. A push upos amúgy sem a legjobb választás, mert csak addig áll jól amíg tök egyenesen állsz. De strandon nem ez a szokás. Menj be boltokba, próbálj fel olyat ami tetszik és meglátod melyik neked a legjobb. Én tök lapos vagyok mégis háromszög bikinim van, pedig állítólag ez pont nem jó. De nekem ez tetszik magamon és ez a lényeg.
2013. máj. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem kell feltétlen push-upot, azzal magadat is becsapod, és hidd el, nekünk, férfiaknak se tetszik.

kis mellre a mintás, fodros bikinik előnyösek.

2013. máj. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Jók a pánt nélküliek, jó ha van rajta valami fodor, vagy feltűnő minta, ami eltereli a figyelmet arról hogy kisebb a melled. Mint itt a bal-felső:

[link]

[link]

online jobb ha nem veszel bikinit, rizikós. Inkább menj fehérnemű boltba, new yorkerbe, H&M-be, vagy más hozzás közel eső boltba. Biztos találsz ott is valamit, ÉS fel is próbálhatod mielőtt megveszed.

2013. máj. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!:)

Jövőhéten el is megyek nézegetni bikiniket és megfogadom a tanácsaitokat:)

2013. máj. 30. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!