Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Talpbetét vagy sarokfogó...

Balanus_concavus kérdése:

Talpbetét vagy sarokfogó segíthet? Esetleg mindkettő?

Figyelt kérdés
Vettem most egy cipőt, már a vásárlásnál nehezen döntöttem el, ugyanis a 46-os kicsinek tűnt (szorította a lábujjaimat és a lábfejemet), a 47-es picit nagynak (a sarkamnál). Végül megvettem az utóbbit, de valahogy nem az igazi a sarkamnál, viszont ott az eladó azt tanácsolta, hogy ami elől szorítja a lábujjamat, olyat ne vegyek, mert arra nem fog tágulni és végül hamar kiszakad... A fent leírt eszközök segíthetnek valamit a méret optimalizálásában? Ha igen akkor cipőboltokban, drogériákban árulnak ilyeneket? Lábméretből gondolom lejött, hogy férfi vagyok, s nem igazán értek az ilyesmihez, köszi a segítséget!

2013. máj. 30. 22:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Van ilyen szilikonos talpbetét, amit a cipőbe kell rakni, és nem csúszkál benne a lábad. Én nem használok, barátnőmnek van, ő mondta :) ilyet pl deichmannban tudsz venni. Menj be és kérdezd meg az eladót, hogy tud-e ajánlani valamit :)
2013. máj. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!