Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mikor kezdődnek a nagy árleszá...

Mikor kezdődnek a nagy árleszállítások a boltokban? Pl. zara

Figyelt kérdés
gondolok itt pesten a zara, h&m, c&a massimo márkákra, szeretnék pár uj cuccott venni, de drágáltam az árakat, ezért gondolom megvárom az akciót, csak épp arra nem emlékszek, hogy juni, juli ban szoktak kezdődni? esetleg tudtok olyan turkálót pesten ahol elegáns cuccokat tudok venni, jó pénzért és nyitva van hétvégén, azt is megköszönném, ing, nadrág zakó érdekelne

2013. máj. 31. 08:30
 1/3 anonim ***** válasza:

ez 3 különböző kategória, a massimo duttinál egy zakó 55 ezer, zarában úgy 25-30 az átlag, a hm-ben 13. az akciók 25-30% szoktak lenni, ha kimatekozod 40-24-9 körül lesz akciósan egy zakó. Ja és itt meg kell

alkudnod pár fazonnal.

2013. máj. 31. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a nagy leárazások augusztusban szoktak lenni, akkor a normál árak töredékéért tudsz nyári ruhákat venni. most is vannak persze hébe-hóba 10-20-30%-os leárazások
2013. máj. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszi az infokat, de én multkor a zarában vettem egy zakót ami 46 ról volt leárazva 6-ra azaz hatezer forintra csak már arra nem emlékszek hogy mikor vettem?!jun jul aug esetleg szept

azért írtam ezt a 3 márkát mert ahogy írtad is elég sokmindent lefednek.

de ha van még ötletetek olyan turkálóra ami az elegáns vonalon mozog, azt örömmel venném

2013. máj. 31. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!