Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az ilyen szabású férfi alsót...

Az ilyen szabású férfi alsót hogy hívják? Ez még a fecske kategóriába tartozik?

Figyelt kérdés
[link]

2013. máj. 31. 10:18
 1/6 anonim ***** válasza:

elég sokat belinkeltél

de a legelső,az szűk boxer

(van bő boxer is)

2013. máj. 31. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nekem megnyit a link egy konkrétat a képek közül, de itt van:

[link]

2013. máj. 31. 10:33
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem, nem a "fecske" kategória, mert a fecske valaha, az 50-es években férfi FÜRDŐNADRÁG volt, krepp anyagú, egyik oldalt megkötős, és középütt hosszában egy más színű csík futott rajta végig (a pénisszel egy vonalban).


Amit belinkeltél, az ALSÓNADRÁG, és nem fecske.

2013. jún. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hát, igazán köszönöm ezt a mély értelmű divattörténeti eszmefuttatást.

Ha ez ALSÓNADRÁG, akkor te hogyan különbözteted meg szakszerűen a bő szárú "BOXER" - nek mondott, a szűk "BOXER" - nek mondott és a FECSKE FÜRDŐNADRÁG szabásához hasonlító darabokat?

Szóval akkor, hogy én is SZAKSZERŰEN fogalmazzak és ne sértsek meg a tudatlanságommal senkit:

a linken látható ALSÓNADRÁG a FECSKE FAZONÚ fürdőnadrághoz hasonlító alsók kategóriájába tartozik, vagy már nem, esetleg van egy 3. féle, amit nem említettem ( a kétféle boxeren és a fecskén kívül)?

Azt gondoltam, legalább erre az egyszerű és jelentéktelen kérdésre lehet itt simán és normálisan választ kapni, de tévedtem. Sajnos ez nem az oldalt minősíti, az jó, csak az ilyen típusú oldalak ki vannak téve a felhasználóik értelmi-érzelmi-spirituális intelligenciaszintjének. Halódik a magyar :(

2013. jún. 4. 08:19
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha "halódik a magyar", akkor talán nemzetközi oldalakon kellene kérdezősködni.

Ott kevesebb a gyűlölködés, és nincsenek ilyen személyeskedő, pikért megjegyzések sem. Viszont arra vigyázz, hogy ott Neked istartanod kell magad a fenti stílusbeli szabályokhoz!

2013. jún. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, milyen kategóriába sorolod? Szerintem nem az a lényeg, hogy hová lehet besorolni, hanem az, hogy tetszik és kényelmes viselet-e, vagy nem.

Véleményem a fenti vitáról: nem kellene egymást finomkodó stílusban kioktatni.

Fecske = fürdőnadrág VOLT.

boxer = boxeralsó

hagyományos alsónadrágot régebben nevezték (német mintára) "slip"-nek is, de ha csak azt mondjuk, hogy "alsónadrág", akkor mindenki tudja, hogy nem boxert értünk alatta.

(A "fecske" megnevezés jelenlegi divatossága ellenére tényleg félrevezető, helytelen, és kerülendő!)

2013. jún. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!