Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 2013-ban milyen férfi cipő...

2013-ban milyen férfi cipő divatos?

Figyelt kérdés
Gondolom a torna cipő az biztos. Esetleg linkelve tudnátok mutatni? Vagy képet. Esetleg hol találok olyan oldalt ahol divatos férfi cuccokat találok. Kb az olyan ruhákat szeretem mint pl az éjjel nappal bp-ben amiket Joe vagy kristóf hord.

#ruha #divat #öltözködés #férfi cipő #2013 divat #lezser ruhák
2013. jún. 1. 14:40
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


Most persze ne úgy értsd, hogy a Gucciból vegyed a cipőidet, csak érdemes körülnézni a nagy márkaneveknél, mielőtt vásárolni indulsz, hogy mi az aktuális trend. Aztán már csak a hasonló stílust kell megtalálni az "alsó kategóriás" üzletekben.

2013. jún. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát a gucci között nem is találtam magamnak valót:) De a többi között már azt hiszem van olyan ami tetszik.


Azt elfelejtettem oda írni, hogy 19 éves vagyok. Nem ilyen bowli gatyi cipőt akarok. Mert azok 1 hónap alatt szét mennek. Valami jó kis nike vagy converse.. vagy bármi ami jól néz ki és minőségileg is jó.

2013. jún. 1. 14:58
 3/4 thiglianus válasza:
Az idei év divatja a mokaszin. Elegáns, és egyszerü. De még mindig fénykorát élik a vászoncipők, amiket be lehet szerezni a zarából is akár, de ha jobb minőségűre vágysz, és a pénztárcád is engedi, nézz szét a tommy hilfiger vagy a ralph lauren kínálataiból. A converse is gyakori, de főképp a színes conversek a sikkek (kék, piros). Mivel a kávézók, beülős helyek, és pojácáskodás világát éljük, ezért a legnagyobb népszerüségnek mégis az elegáns cipők, pl Loyd. a leggyakoribb álmai a budapesti férfiaknak.
2013. júl. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Az ilyen elegánsabb utcai cipőt magam is szeretem:) Főleg mikor színben bőrkabáttal is összepasszol. Mondjuk ebben az esetben csak olyat hordok ami kabát-cipő színben passzol. Csak most az évszak nem a legmegfelelőbb rá.) De az biztos, hogy egy jó elegáns-divatos bőr félcipő megéri az árát. Hisz az ilyet csak 1szer kell megvenni és ha vigyázunk rá, több évig jó lehet.


Az ilyen mokaszin sose tartozott a kedvenceim közé. Úgy érzem nem is fog. Valahogy nekem az nem férfias. Inkább valami tornacipő.

2013. júl. 6. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!