Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhát ajánlanátok egy...

Milyen ruhát ajánlanátok egy 14 éves lánynak esküvőre?

Figyelt kérdés
utána lesz lagzi is.. lécii valami képeket linkeljetek.. tengerészkéket vagy elefánt csontszínűt szeretnék de elég ha csak a fazonokat linkelitek ja és 164 cm vagyok és 62 kg a combom vastag és a fenekem is elég nagy... az előző esküvőre egy harang szabásút vettem és bagyon jól áll. de most inkább sifonból szertnék valamit ..olyan lágyat,...
2013. jún. 1. 17:08
 1/6 anonim válasza:
22%
14 évesen esküvő?! Csak gratulálni tudok nektek! *taps*
2013. jún. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ajj Istenem..Gondolhatod,hogy nem ő házasodik!
2013. jún. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]


szerintem a lényeg, hogy ne tapadjon a fekekedre, vagy a combodra, ha nagynak érzed.. :) így nem hangsúlyozza annyira ki :)

remélem tudtam segíteni.xx

2013. jún. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A 3. Nak nagyon koszonom a harmadik ruha olyan bezs szinben nagyon teccik lehet h megveszem es abban fogok menni annak az elso utodottnek meg uzenem h nem,nem a sajat eskuvomre megyek ha nem az unkatesveremere ha nagyon izgat.... de amugy se lenne hozza semmi kozod -_- .... jah es megvalami nem is nagyon akarok Ferjhez menni te idiota es meg mielott bekepzelned nem,nem vagyok cigany...
2013. jún. 1. 18:56
 5/6 anonim ***** válasza:
2013. jún. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
:o eláll a lélegzetem .... nagyon suépen köszönöm... pont ilyenekre gondoltam.... uuuu *.* nekem ezek kellenek.... hol lehet őket megvenni??... *___* :3
2013. jún. 2. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!