Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lehet még kapni olyan fürdőruh...

Lehet még kapni olyan fürdőruhát ami nem nyakba kötős és nem pánt nélküli?

Figyelt kérdés

Eddig főként olyan bikiniket hordtam, aminek melltartóhoz hasonló szabású a fölső része. Ennek azért van jelentősége, mert piercingek vannak a mellkasomon és a nyakba kötősnek piszkálja a pántja.

A pánt nélküliek, úgy látom nagyon divatosak, de nekem nagyon kicsi a mellem és nem igazán tartja meg semmi és hülyén is áll, nem érzem biztonságosnak pl. csúszdázáskor.


Sokfajta üzletben jártam, de mindenütt nyakba kötős és pánt nélküli verziókkal találkozom csak.


Láttatok valamelyik üzletben megfizethető áron melltartó-fazonú bikinifelsőt? Persze elérhető áron (max. 5-6000Ft). Hol érdemes még nézelődnöm?



2013. jún. 2. 10:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én kínaiban szoktam venni, mindig van többféle melltartó fazonú is.
2013. jún. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jah, ott is néztem, ahol van, ott is 85-östől kezdődik. :( Gondolom tavalyról maradt, ha ilyen mérethiányos.
2013. jún. 2. 10:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is kínaiban vettem, bár ennek levehető a pántja :)
2013. jún. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!