Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek melyik melltartót...

Szerintetek melyik melltartót válasszam?

Figyelt kérdés
Szeretném meglepni a barátomat, és betoppanni hozzá egyik este, mert mostanában elég nehéz napjai vannak. Vettem egy sötét rózsaszín és piros szín közötti árnyalatú melltartót, viszont bugyi nem volt hozzá. Nem tudom, hogy most felvegyem azt egy fehér bugyival, vagy inkább egy fehér szettet válasszak. Gáz lenne a rózsaszín egy fehérrel? Még ha valami világoskék lenne a melltartó, akkor nem gondolkodnék rajta, de így eléggé nagy kontraszt van a kettő között, bár a fehér mindenhez megy.
2013. jún. 2. 18:55
 1/8 anonim ***** válasza:
ha meglepiről van szó én biztos a pirosat melltartót választanám, viszont nem fehér bugyival, hanem valami sötétebb árnyalatúval egy picit :) akkor biztos eléri a kívánt hatást
2013. jún. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy bugyiban csak fehér van.

Nem akartam itt ebben a témakörben részletezni a dolgokat, viszont egyszer félig sötétben mondta, hogy mennyire jól áll a fehér fehérnemű, viszont a rózsaszínes mégiscsak dögösebb, hamarabb beindul a fantáziája.:)

Köszönöm szépen a válaszod!:)

2013. jún. 2. 20:22
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a legtöbb pasit inkább az érdekli, hogy mi van a fehérnemű mögött. :D

De legegyszerűbb, ha veszel egy hasonló színű és stílusú bugyit, nem nagy beruházás, és talán elnézi, ha egyszer nem fehérben vagy. :D

2013. jún. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az biztos, csak mi egy kis falucskában lakunk, ahol örülünk, ha van egy ilyen butik is, de majd megpróbálom úgy szervezni a napomat, hogy át tudjak menni a szomszéd városba, és hogy ebből ő ne vegyen észre semmit. :) köszi mégegyszer. :)
2013. jún. 3. 11:27
 5/8 pinkpancser ***** válasza:
Mutasd és eldöntjük melyik a jobb. Tehát egy kép a fehér szettel, aztán még egy a pink/piros melltartóval bugyi nélkül... mert ha nincs hozzá akkor nincs hozzá :)
2013. jún. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hehe, szeretnéd te csak azt.:D

Amúgy is van már bugyi hozzá, úúúúúgyhogy legnagyobb sajnálatomra nem tudom teljesíteni a kérésed.:)

2013. jún. 3. 20:48
 7/8 pinkpancser ***** válasza:
Ha már van, akkor egy fehér szett, egy pink/piros szett, egy szett nélkül :P
2013. jún. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Te figyelj már, nagyon csaj hiányod van.:D
2013. jún. 4. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!