Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csak szerintem rohadtul...

Csak szerintem rohadtul igénytelen és gáz a nőknek az ülepes nadrág?

Figyelt kérdés
A csaj ismerőseim 90%-a ülepes nadrágot hord, és nem egyszer meg kaptam, hogy csövesül meg gázul tudok kinézni, mert felmerek venni normális csőgatyát.. Meg hogy miért vagyok ennyire fiús. Komolyan az ülepes gatyában hol van a nőiesség? Fel nem fogom.. Szerintem ocsmányul néznek ki benne.. 17/L

2013. jún. 2. 22:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Végre egy normális elme aki megérti h én mit érzek:D ugyN ez a véleményem es szívem szerint el törném a kezét annak aki ezt kitalálta:D
2013. jún. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
40%

"az ülepes gatyában hol van a nőiesség?"

Sehol, de a csőgatyában sincs semmi nőies. Attól, hogy egy férfi ruhadarabot "nőiesre" szabnak még férfi ruhadarab marad.

2013. jún. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudom most pontosan melyikre gondolsz! :D Van a vászonos vagy farmer...na az téll gáz. De van az a könnyed anyagú ( nem tudom melyiknek mi a neve) na azt pl hordom, de csak azért mert molett vagyok, és egyszerűen más nem tudok felvenni nyáron. Volt olyan nyár, hogy végig hosszú farmerbe nyomtam....inkább kinézek ebbe hülyén minthogy megsüljek! :D
2013. jún. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem röhejes, komolyan mintha besz**tak volna. (Pardon a kifejezésért)
2013. jún. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy a csőnadrág sem nőies, de mikor szoknyát hordtam akkor meg lek----ztak.. Meg nem tudom érteni, mit szeretnek benne.. Vagy odáig okéé szeressék, de nekem meg ne ugassanak máá' be, hogy hogynézek ki.Komolyan..:D... Amúgy most így az összesről beszélek.. Szerintem még a moletteknek sem túlzottan előnyös, mert még csak nagyobbítja azt, aminek kissebbnek kéne lennie..
2013. jún. 2. 22:53
 6/12 anonim ***** válasza:
95%

"mikor szoknyát hordtam akkor meg lek----ztak"


Ez őket minősíti, nem pedig téged. Nem kell az ilyen rosszindulatú megjegyzésekkel foglalkozni. Engedd el ezeket a füled mellett.


Amúgy meg mitől lenne már egy szoknya k*rvás? Hacsak nincs kint belőle az ember feneke, akkor nagyon csinos viselet.

2013. jún. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom.. Nem szoktam vele foglalkozni, de napiszinten (suliban) azért nem túl kellemes.. Pedig én tipikusan az a szoknyás csajszi vagyok (persze csak combközépaláérőket veszek fel)..
2013. jún. 2. 23:21
 8/12 anonim ***** válasza:
Az a gatya olyan mintha beleszartak volna.
2013. jún. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
69%

Egy csőnadrág még mindig hamabb nőies viselet (csinos blúzzal, magassarkúval), mint egy ülepes gatya.

Egyetértek veled, visszataszító, az alakot teljesen eltorzító, mindenkinek előnytelenül álló ez a ruhadarab. Épp ezért nem értem, miért van, hogy annyian ragaszkodnak hozzá.

2013. jún. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
64%
Attól függ, melyik ülepesre gondolsz. Ha pl. a boyfriend szabású nadrágokra, azok nem gázak, ha az embernek van stílusa, még jól is tud kinézni. Viszont ha arra a telesz.rt stílusúra gondolsz, az valóban undorító.
2013. jún. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!