Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van aki nagyobb cipőt hord a...

Van aki nagyobb cipőt hord a méreténél?

Figyelt kérdés
Több osztálytársam is főleg tornacipőből vagy deszkás fazonú cipőből 2-3 számmal nagyobbat hord, nem tudom h mi ebben a jó?

2013. jún. 2. 23:21
 1/8 anonim ***** válasza:
12 évesen nálunk és mánia volt a deszkás cipő, persze nekem is kellett egy..a boltban azt mondták, hogy ebből a fajta cipőből 1-2 számmal nagyobbat kell venni. Aztán utólag szidtam meg, mert így meg mindig kiléptem belőle, szóval passz, hogy mért jó ez valakinek..
2013. jún. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Milyen méretűt vettél amúgy?
2013. jún. 2. 23:35
 3/8 anonim ***** válasza:
Én, de csak azért, mert 36,5 lábam van, és szorít a 36-os, a 37-es kicsit nagy, de nem annyira :)
2013. jún. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 aspikami ***** válasza:
Aszt oszt abba mi a jó?? heee?
2013. jún. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem a Converse cipóm egy számmal nagyobb,de nem esik ki a lábam,és én direkt azért vettem nagyobbat,mert a lábam gyorsan nő,és ha pár hónap alatt kinövöm,az csak pénzpocséklás...
2013. jún. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
*cipőm
2013. jún. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én, főleg magassarkúból és balerinából. Kicsi lábam van, de elég széles a lábfejem, így gyakran kell 37-es cipőt vennem, holott hossz alapján elég lenne a 36, vagy talán még az 35 méretű cipő is.
2013. jún. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 dolli. ***** válasza:
én csak csizmából, mert télen sokkal jobb 1-2 számmal nagyobb.
2013. jún. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!