Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A virágos gatya kövérít?

A virágos gatya kövérít?

Figyelt kérdés

2013. jún. 4. 21:03
 1/8 anonim ***** válasza:
magamon úgy vettem észre, hogy igen. Bár nekem alapban vékony lábaim vannak úgyhogy ez még jó is.
2013. jún. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem. Az kövérít, hogyha kövér vagy. A virágos gatya legfeljebb jobban kihangsúlyozza ezt. Ha vastagok a lábaid, akkor felejtsd el!
2013. jún. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet nem kövér, csak kerekebb a feneke, és azt előnytelenül hozza ki, mintha kövér lenne. Szerintem kövérít, igen.
2013. jún. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hát igen, kerek a fenekem, csak vékony a lábam.
2013. jún. 4. 21:54
 5/8 anonim ***** válasza:
attól függ, h milyenek a virágok és milyen színű gatyán van :) A nagyobb motívumok sztem jobban "kövérítenek" sztem a kisebb virágok egy fekete gatyán nem kövérítenek :) de a fahér mindenképpen a színe és a minta miatt is... attól is függ , h mennyire rásimuló, sztem a bőgatyák sokkal rosszabbak mint pl a cicanadrágok:)
2013. jún. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

szerintem is kövérít,pedig én elég vékony vagyok:)

15.l

2013. jún. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Minden, ami nagy mintás, az erősít, főleg, ha még a színvilága is világos. Aki nem rendelkezik tökéletes gazellalábakkal, az inkább felejtse el.

Az apró minta jobb abban az esetben, ha kicsit erősebb vagy, főleg, ha sötét tónusú.

2013. jún. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek a segítséget:)
2013. jún. 7. 00:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!