Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit csináljak a régi ruháimmal?

Mit csináljak a régi ruháimmal?

Figyelt kérdés
Költözünk és a szüleim azt mondták hogy csak azokat a ruhadarabokat vihetem magammal amiket hordok és még úgy gondolom hogy valaha felvenném. Persze óriási szekrényforgatást csináltam és rájöttem hogy rengeteg olyan ruhám van amit már rég kinőttem és mégis ott tárolgatom. Szerintetek mit lehet kezdeni az ember régi ruháival?? Előre is köszönöm a használható válaszokat.

2013. jún. 6. 16:48
 1/6 A Katie ***** válasza:
100%
Pl. most felajánlhatod az árvízkárosultaknak. Szerintem a kinőtteknek és a kevésbé divatosaknak is örülnének.
2013. jún. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
jótékonykodás,átalakítod őket(pl nadrágból táska),felölöd a netre és eladod
2013. jún. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Eladományozod őket, beadod turiba, esetleg ismerős, kicsi gyereknek, rokonnak, felteszed őket netre. Én pl. már itt az oldalon is cseréltem ruhát hasonló kérdésnél.:)
2013. jún. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Neten eladod, ismerősöknek adod vagy felajánlod valamelyik szervezetnek és ők keresnek neki új gazdát. Ide is felteheted: [link]
2013. jún. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ruhagyűjtőkbe is bedobhatod, azokat a ruhákat is a rászorulóknak osztják ki
2013. jún. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
OK köszi mindenkinek a jó válaszokat, már tudom is hogy mi legyen velün . :) :) :)
2013. jún. 9. 07:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!