Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nektek milyen öltözködési...

Nektek milyen öltözködési stílus tetszik? Ez tetszik?

Figyelt kérdés

sziasztok:) Nincs stílusom, de nagyon tetszenek ezek a ruhák, ezért lassan ilyen stílusra szeretnék váltani :)

Nektek milyen stílusok tetszenek?

Szerintetek ez nem "tömeg", vagy mit gondoltok? Ilyesmi ruhákat szeretnék venni legközelebb.:) 17L


(nem nagyon szeretem a tornacipőket mint pl a converse, ) meg az ilyesmi tömeg dolgokat, bár nem tudom hogy az ilyesmi ruhadarabok és stílus annak számít-e.


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


2013. jún. 6. 22:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem különleges és jó stílus, csak tudni kell bánni vele. Ne legyél közönséges, ízléstelen, figyelj oda a ruhák kombinálásánál. Ja, és ha nem olyan az alakod, mint a lányoknak a képen, akkor meg se próbáld, mert úgy meg undorító lesz. :) Sok sikert.
2013. jún. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

undorító?:O nem vagyok kövér vagy ilyesmi. Bár ha valaki kövér hozzáteszem nem undorító, azért ez így nem egészen hangzik szépen.Ők is öltözhetnek csinosan , igaz a feszülős cuccok nem jók nekik annyira. én 164 centi vagyok és 50 kiló.. bár van pici felesleg a hasamon és combomon, mert nem egyenletesen oszlik el rajtam,de dolgozok rajta.

De normális vagyok alkatra

2013. jún. 6. 22:24
 3/15 A kérdező kommentje:
és am köszönöm a válaszod.:) persze próbálok odafigyelni hogy passzoljon ez meg az
2013. jún. 6. 22:25
 4/15 anonim ***** válasza:

Ahhh, a 2. képen lévő ruhák jöhetnének :D én a nőies stílust és a vintaget imádom, amik a 40-es, 50-es, 60-as éveket idézik :) pl ilyenek:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2013. jún. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:

Nekem nagyon tetszik ez a stílus:)

Én szívesen felvenném ezek közül bármelyiket,szeretem az ilyenfajta ruhákat.

Amúgy te ismered Clothesencounters-t?(utolsó kép)

Mert nekem ő a kedvenc Youtube-osom:)

2013. jún. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Végre egy nőies lány! :)

Szerintem egyediek és stilusosak azok a ruhák,amiket belinkeltél és a korodhoz is tökéletesen illenek.

Az egyik válaszoló belinkelt egy Audrey Hepburn képet. Szerintem az egy 17 évesnek még túl komoly. Én 23 évesen öltözködöm hasonlóan és sokszor engem is megszólnak, hogy milyen dámás meg nagyzolós. Szóval, az olyan ruhadarbok inkább a 25+ hölgyeknek valók. (de ez csak egy szubjektiv vélemény)

2013. jún. 7. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

nemrosszak:D de ez miez hogy felesleg van rajtad?? éln pontosan annyi kiló és centi vagyok mint te, najó nem de 162 cm és 48 kg, és elég vékony vagyok és semmi felesleg, nem hiszem hogy rajtad lenne, szerintem bebeszéled. :DD


15/L

2013. jún. 7. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat! :D igen ismerem őt, nekem is ő az egyik kedvencem! :) (clothese.)


igen nekem is tetszenek a vintage ruhák, bár vannak komolyak amik pl suliba nem valóak, és felnőttesebbek :)


Hát nem egyenletesen oszlik el, és nincs izom rajtam :'D

2013. jún. 7. 06:52
 9/15 A kérdező kommentje:

meg pl. ezek is nagyon tetszenek, csak a koromhoz még szerintem túl felnőttes, és ilyenkor mindig alig várom hogy idősebb lehessek és bármit hordhatok >< :):D

[link]


[link]

[link]

2013. jún. 7. 06:57
 10/15 anonim ***** válasza:

Imádom a ruhákat, amiket linkeltél!:)

Én is ezt a stílust próbálom követni:D Meg van egy kicsit hasonló, inkább otthonos, kényelmes mégis szuper stílus, amit ilyen "lustább" napokon hordok:D

Szóval nálam a lányos, amiért olvadok ilyen:

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Nagyon szeretem a csipkét:3


És a másik "lustásabb"(amikor a lényeg, hogy kényelmes legyen és picit lazább):

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



Bocsi a sok-sok linkért:)

2013. jún. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!