Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért hiszik az emberek, hogy...

Miért hiszik az emberek, hogy a divat lényege az egyformaság?

Figyelt kérdés

Teljesen egyetértek: [link]

Hogyan lehetne ezen változtatni?



2013. jún. 6. 22:31
 1/3 anonim ***** válasza:
azért, mert az emberek többsége követő birka, nem az a fontos, hogy nekik mi tetszik, hanem az, hogy másoknak megfeleljenek, tartsák a szintet és még véletlenül se lógjanak ki a sorból.. pl. pár éve, ha valaki nem találta volna ki, hogy a gumicsizma divat, a sok hülye piccs@nak esze ágában nem lett volna hasonló dolgot felvenni.. szerintem nem lehet ezen változtatni, ez ösztönösen jön az emberek többségénél - csordaszellem
2013. jún. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Itt magával az ország kicsiny választékával van a gond, itt nehezen tudsz egyedi lenni ha meg mégis, akkor az már külföldön rég ismert divat volt.

Sajnos bevallom én is "birka" vagyok akkor, mert tetszik a Nike-nak az Airmax terméke, így persze nekem is van

Szűk farmert hordok férfi létemre, akkor csak a fejem tetején hagyom meg a hajamat, hátrazselézve

Tehát velem is minden utcában összefutsz


Rég nem a divatról szól nálunk az öltözködés, mindenki azt vesz fel ami felkapott

20/F

20/F

2013. jún. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
10 pontos kérdés :)
2013. jún. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!