Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha nem vagyok egy vékony...

Ha nem vagyok egy vékony alkat attól még mutathat jól rajtam egy almazöld csőnadrág?

Figyelt kérdés
Elég alacsony vagyok és 58 kiló, szóval annyira nem megrendítő a külsőm, de poci meg comb tájékról nem ártana még leadni pár kilót.. Viszont így nyárra szeretnék beújítani színes holmikat, pl. egy almazöld nadrág régi vágyam..

2013. jún. 7. 19:16
1 2
 1/13 anonim válasza:
Hany centi vagy? Lehet jo a cso naci, csak megfelelo meretet vasarolj,h ne feszuljon tulzottan!
2013. jún. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
158 cm vagyok, szóval a legideálisabb testsúlyhoz még 4-5 kilónak le kéne mennie.. dolgozok az ügyön.
2013. jún. 7. 19:42
 3/13 anonim ***** válasza:
NEM! Undorító ha dagadtak viselnek iylesmit
2013. jún. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
ez egy elég szubjektív dolog, van akinek már egy molett nő is dagadt, míg mások egy tankot se látnak nagynak.. a környezetem és az orvosok szerint is teljesen normális a testsúlyom, szóval ilyen hülye véleményekre nem fogok adni, de kössz. ;)
2013. jún. 8. 00:16
 5/13 anonim ***** válasza:
42%

"környezetem és az orvosok szerint is teljesen normális a testsúlyom"


Te magad írtad le ennek az ellentétét, legalább azt tudnád mit kérdeztél.


Más:

francnak kérdezed az emberek véleményét, ha úgysem adsz rá.

Minek kérdezel, ha úgysem érdekel?

Ki se állhatom az ilyen hülyeségeket fecsegőket, a dagadtakat se szeretem. Pláne mert a legtöbb azt hiszi ő szarja a spanyol viaszt.

2013. jún. 8. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Először is nem azt írtam, hogy kövér vagyok, hanem, hogy nem vagyok csontkollekció, van némi különbség, próbáld meg eljuttatni az agyacskádhoz az infókat.. A beszűkült és diszkrimináló hozzáállásodhoz pedig csak gratulálni tudok, ügyes vagy, hogy az embereket a külsejükről ítéled meg, csak így tovább!.. ;) Mellesleg azért kérdeztem mert tényleg érdekelt egyesek véleménye - a normális réteg véleménye akik hasznos tanácsokkal szolgáltak volna. Tudom, hogy pár kilót még le kéne adnom, de az biztos, hogy nem vagyok kórosan elhízott vagy dagadt és ennyi nekem pont elég.. Szóval egy olyan ember aki nem ismer és még egyszer sem látott csak ide tévedt és úgy gondolta okoskodni kell egy sort az befoghatja, köszike.
2013. jún. 8. 11:36
 7/13 anonim ***** válasza:

Ezt írtad:" de poci meg comb tájékról nem ártana még leadni pár kiló"

Ebben nem látoma csontkollekció részt. Aranybogaram, attól, hogy te nem gondolod magad kövérnek, még az átlag ember szemében egy ülő kutya méretű törpe aki majd 60kiló és pocakos, eléggé megrendítő látvány hidd el nekem. Konkrétan és szörnyülködöm attól, hogy van ember (NŐŐŐ) akit nem zavar ha zsírpárnás. Első mondatodig olvastam, tovább nem vagyok kíváncsi az eszetlen sértegetéseidre, mert nincs igazad. Véleményt kérdeztél, véleményt kaptál és mégis puffogsz. fájó igazság. szevasz!

2013. jún. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"az embereket a külsejükről ítéled meg, csak így tovább!"


Te most komolyan, azt hogy valaki dagadt-e vagy sem honnan ítéljem meg? Belső személyigésből?....

Ez a külsőről való ítélkezés duma is dagadt szokás. Egyáltalán nem külsőről ítélek, de aki dagadt, azon látni.

2013. jún. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"Mellesleg azért kérdeztem mert tényleg érdekelt egyesek véleménye - a normális réteg véleménye akik hasznos tanácsokkal szolgáltak volna"


Szóval szerinted csak az normális, aki szerint nem gusztustalan egy (-kedvedért:) TELT nő feszülős, szűk nadrágban?...amiben látszanak a fordrai, meg a gödrei...és még én ítélkezek helytelenül :D Na ne viccelj már. Tedd rendbe a gondolataidat aranyapám.

2013. jún. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Azt írtad aki dagadt, azokat nem bírod.. Ebből az szűrhető le, hogy kapásból esélyt sem adsz az embernek, hogy megismerd őt, csak elkönyveled egy nagypofájú kövér valakinek.. Mindegy mit magyarázol, látszik, hogy elég felszínes vagy és mivel semmit nem tudsz a hátteremről nem is izgat mit írsz, fölöslegesen vesztegetted az időt.
2013. jún. 8. 12:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!