Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Divatfüggő lányok, ti mennyit...

Divatfüggő lányok, ti mennyit fizetnétek egy saját készítésű mintás pólóért? Többi lent.

Figyelt kérdés
Mostanában elkezdtem magamnak felsőket gyártani, textilfestékkel (Chanel logó, YSL logó, tigris fej, stb stb a póló elejére).. Gondoltam miért ne csinálhatnék másnak is, de nem az a célom hogy lehúzzam az embereket, hanem legyen egy kis zsebpénzem.. Annyit tudok hogy ami nem kézzel festettt, hanem nyomott mintás azok 5 ezertől kezdődnek. Én olyan 1500-2000 Ft-ra gondoltam, (ebben benne van a póló és a festék ára is..) Ti megvennétek?

2013. jún. 9. 16:33
 1/7 anonim ***** válasza:
lehet
2013. jún. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ilyesmikre gondoltam :

[link]


[link]


[link]


Persze kérésre bármilyen minta szóba jöhetne

2013. jún. 9. 16:35
 3/7 anonim ***** válasza:
inkább olyat mutass,amit te csináltál, mert ez így elég semmitmondó.
2013. jún. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha jól néz ki, akkor fizetnék érte 1500-2000 Ft-ot, persze attól is függ, hogy milyen anyagból van a póló.
2013. jún. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha jól néz ki én is adnák érte annyit.
2013. jún. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Divatmárkák lógóit biztosan nem, inkább ciki, mint trendi.

Valójában elég kreatív vagyok, úgyhogy ami tetszik, azt megcsinálom magamnak, másnak ezért nem fizetnék. A másik meg az, hogyha 2000 forintban benne van a póló, festék és a haszon, akkor elég ócska minőség lehet.

2013. jún. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Siman fizetnek erte 2ezret! :-)
2013. jún. 10. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!