Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Pont egy ugyanilyen szettet...

Pont egy ugyanilyen szettet vettem tegnap a bershkában. Nektek hogy tetszik?

Figyelt kérdés

[link]

Most nagyon visszajöttek divatba a haspólók. Ám én mégis így akarom hordani, mint ahogyan a lányon is van, hogy a köldökömet eltakarja, nem vagyok már 15 hogy mutogassam a hasam. :) Ti hogy hordanátok? Köldök alatt vagy felett?


2013. jún. 11. 06:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik. De akkor inkabb mar koldok alatt.
2013. jún. 11. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A felsőt fel nem venném, viszont a szoknya tetszik, jó a mintázata.
2013. jún. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Egy magas vékony lányon jó köldök fölött is, de egy alacsony lányon már nem így nézne ki. Ez sem mindegy. Nekem sehogy nem tetszik, de attól még te hordd úgy ahogy te akarod ha jól áll.
2013. jún. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ha nem akarod mutogatni a hasad, akkor vegyél fel egy rendes felsőt. Ebben ugyanúgy látszani fog, hiába van magasan a szoknya. :)


Egyébként nekem nem tetszik. Önmagában sem, de ez a haspólós dolog főleg nem.

2013. jún. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Hát egy strandon még elmegy, utcára mindenképp közönségesnek tartom, akár takarja a köldököd, akár nem. És ez a stílus már a 90-es években is béna volt, én nem erőltetném, hogy hozzuk vissza, főleg, hogy sok lány nulla önkritikával fogja hordani... :/
2013. jún. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A szoknya tetszik,az más kérdés,hogy eszembe sem jutna haspólóval felvenni. Szóval én normális felsővel hordanám.
2013. jún. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A szoknya elmegy, a felso sem rossz, de en mindig is utaltam az ilyen haspolokat, ha en kene hordjam, akkor valoszinuleg vennek alat egy fehet vagy fekete ujjatlan felsot, ami hosszabb, mint a haspolo. Gondolom erted, hogy hogy mondom.
2013. jún. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A szoknya tetszik, a póló nem.
2013. jún. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Strandra elmegy, utcára gáz. A rózsaszínt egyébként sem csipázom, kislányos.
2013. jún. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon jól néz ki :) szerintem vagy olyan felsővel lehetne hordani, amiből nem látszik ki a has, vagy úgy, ahogy a lányon van. köldök ne látszódjon ki, szerintem az úgy csúnya lenne.
2013. jún. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!