Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Punkok! Ti milyen ruhákat...

Rentai kérdése:

Punkok! Ti milyen ruhákat szoktatok hordani? Mit gondoltok Avril Lavigne stílusáról?

Figyelt kérdés

2013. jún. 11. 15:39
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
Avril Lavigne egy divatpunk. Ribanc
2013. jún. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Bejön Avril öltözködése, de nem punk. A ruháit stylistok válogatják össze. De ha te ilyen ruhákat szeretnél hordani, inkább egy nőiesebb vonal felé húzódj. Vagy már mindenképp marad az acélbetétes meg a taréj? :)
2013. jún. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát egy punk biztos nem úgy öltözik, mint Avril... :D Vagy ha már úgy öltözik, ne legyen pofája magát punknak nevezni, mert a kanyarban nincs hozzá köze sem.

Am meg bakancs, szakadt fekete meg farmer cuccok neon festékkel, hipóval megspékelve, biztostűk, kitűzők, felvarrók (és nem ilyen Avril féle zenékkel xD), málhazsák vagy szimatszatyor (szintén megspékelve némileg), felemás csíkos hosszú zokni, szaggatott harisnya... és asszem kb ennyi. Hát ízlés szerint van aki teleaggatja magát láncokkal, meg színes meg tarajos haj, piercing, tetkó, ezekkel nem élek. :D Meg mondjuk ez a teljes menetfelszerelés, hétköznapra azért nem erőltetem, meg ahova muszáj, felöltözöm aránylag normálisan is, mert már nem vagyok gyerek, és meg is kell élni (nem túl punk, de ez van)

Az Avril stílust meg meghagyom a konformista 13 éves csitriknek, akik ettől nagyon lázadónak érzik magukat... majd rájönnek, hogy ugyanolyan buta libák, mint az összes többi.

2013. jún. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Avril?? Ne röhögtess!! Popos, nyálas, felkapott liba, aki koptatja a ,,punk'' szót. Amúgy az előző részletesen leírta az öltözködést, én ahhoz már nem tudok semmit se hozzátenni.
2013. júl. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!