Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Jövő hónapban esküvőre megyek...

Jövő hónapban esküvőre megyek és még nem tudom, hogy mit vegyek fel nagyon rég voltam esküvőn és nem tudom, hogy mit illik és mit nem illik fel venni és semmi el képzelésem sincs h mit vegyek fel valakinek valami ötlet?

Figyelt kérdés
2013. jún. 12. 05:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
14%
Valami kosztümöt, farmert inggel, szoknyát inggel, és semmiképen se tornacipőt hanem valami ünneplö cipőt.
2013. jún. 12. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

Én valami ilyesmit vennék fel, egy szép 10-13 cm-es magassarkúval! Tökéletes lenne!:)


[link]


[link]


[link]

2013. jún. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%

Farmert ne vegyél fel esküvőre!!

[link]

[link]

[link]

[link]


Amit ne: fehér ruha, fekete ruha, sport cipő.

2013. jún. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%

HÁt második te egy zseni vagy. Fehéret rohadt nagy illetlenség felvenni.


Szóval: a fehér, fekete, piros tabu. Ezentúl nem illik alulöltözöttnek lenni (farmer, pamutruha, stb.) sem túlöltözöttnek (nagyestélyi). Nem illik feneket, mellet villantani sem, a szoknya legyen legalább combközépig érő, a mellkivágás pedig ne legyen mély. MAgassarkúból illedelmes magasságút válassz, ne 15 centis platformban jelenj meg. A koktélruhát blézerrel, stólával vagy boleróval viseld, legyen nálad kistáska, és az lehetőleg passzoljon a cipő és egyéb kiegészítők színéhez.


Manapság a legnépszerűbb megoldás egy elegáns koktélruha vagy kisestélyi. Érdemes szolid darabot választani:

[link]

[link]

[link]

[link]


Ha elegánsabb, puccosabb esküvő, akkor a hosszú ruha is megengedhető, de inkább A vonalú, nem túl nagyzolós fazonokból:

[link]

[link]

[link]


Ha pedig lazább esküvő (kerti parti, stb.), akkor egy kis nyári ruha is megteszi. Amire érdemes figyelni, hogy amennyiben nem kifejezetten laza hangvételű a dolog, ne pamut, streccs és hasonló ruhákban jelenj meg, hanem némileg kifinomultabb, selyem, szatén, taft, sifon, stb. anyagú, valóban alkalmi ruhában - ugyanis a legtöbb boltban kapható pamutsztreccs "alkalmi" ruha diszkóba való.

2013. jún. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
U.i.: a lazábbra jó példák, amiket a 3. linkelt.
2013. jún. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
hát én minden féleképpen lapos lábbelit akarok azé egész este maga sarukba lenni nem a legjobb ezek jó ruhák de hozzám túl elegánsak valami egyszerűt akarok fel venni amit utána a hétköznapokba is fel tudok venni mert nem nagyon szoktam ilyen elegáns helyekre járni és ezé az egy alkalomért nem akarok ki dobni 10-20 ezret egy ruháét azt ki felejtetem, hogy 21 éves lány vagyok
2013. jún. 12. 14:16
 7/11 anonim ***** válasza:

Ez a te dolgod, viszont pamut, sztreccs meg viszkóz ruhákat illetlenség egy nívósabb esküvőre felvenni. A falusi lagzi az más természetesen. Neked kell tudnod, hogy kastélyban esküsznek és kaviárt szolgálnak fel, vagy átlagos de elegáns, vagy sima kerti parti lesz...


Átmenetet képezhet egy könnyű nyári sifon vagy selyem ruha:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2013. jún. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Leírnád, hogy hány éves vagy, nagyjából hogy nézel ki, milyen stílusú ruhákat kedvelsz és mi az, amit biztosan nem vennél fel? Illetve, hogy mennyi pénzt szeretnél költeni rá. Cipőd van, vagy azt is vásárolni szeretnél? Pár alap infó és biztosan találunk olyan darabokat, amik neked is tetszeni fognak:)


Egyébként pirosat, feketét és fehéret mai napig nem illik felvenni.

2013. jún. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Bocsi, most olvastam egyik kommentedet.
2013. jún. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha a praktikusságra akarsz menni, kényelemesen érezni magad, akkor ilyesmi ruhákkal nem lőhetsz mellé. Vegyél hozzájuk fényes övet, kis laptáskát, nyakláncot amik feldobják az öltözéket. Túl elegánst gondolom nem kedveled, és nem is tudnád hordani a későbbiekben. A magassarkú azonban ezekhez ajánlott lenne, nagyon sokat dobna az egyszerűbb darabokon. Ruházz be egy-két ezres kínai szandálra, hogy az este folyamán lecserélhesd. No para:)


[link]

[link]

[link]

[link] (barna)

[link]

Mint írtam, fehéret nem illik, de ebben van szürke és ha színes kiegészítőkkel dobsz fel egy világos ruhát akkor szerintem az is működő képes. :)

2013. jún. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!