Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerinted melyik szebb fullcap...

Szerinted melyik szebb fullcap? (link)

Figyelt kérdés

[link]

vagy

[link]


2013. jún. 12. 12:56
1 2
 1/12 anonim válasza:
44%
Én azt a 8 ezret kajára költeném! :D
2013. jún. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
29%
A 2.
2013. jún. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
68%
Mindkettő ronda! Hogy lehetne egy ilyen sapka szép??
2013. jún. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

mindkettő ronda

én csak köcsögsapkának hívom

2013. jún. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem is ronda mindkettő, ráadásul tényleg nem tudom, hogy hogy lehet elkérni érte 9000 ft-ot.
2013. jún. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Rusnya mindkettő. :D 15/l
2013. jún. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Mind 2 ócska és lejárt, vegyél inkább snapback-et bár már az is kezd kimenni a divatból.. én tavaly hordtam
2013. jún. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Meg gondoltam magamat inkább egy sima feketét veszek az még olcsó is. Amúgy kösz a válaszokat, aki szerint csúnya a fullcap azzal nem vitatkozom mert valakinek ez valakinek az jön be, de szeretném hozzátenni hogy én egyáltalán nem divatból hordanám hanem mert a rap a mindenem és én ezt a stílust képviselem.
2013. jún. 12. 16:55
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem a New Era jobban tetszik.



"Mind 2 ócska és lejárt, vegyél inkább snapback-et bár már az is kezd kimenni a divatból.. én tavaly hordtam"


A hátad mögé osonnak, és megnézik hogy snapback vagy fullcap, és ha az utóbbi akkor leköpnek hogy az már nem divatos?! Meg te ilyen vásári majom vagy hogy a divat határozza meg hogy mit hordj? Komolyan mondom néha olyan hülye emberek vannak hogy az agyamat eldobom. De a többi válaszoló is nyugodtan elbújhatna, mert nem igen tudtak érdemleges válasz adni.

2013. jún. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem az első jobb.

Nem értem a sok élettelent. Csak majmolják egymást, ha az egyik így válaszol akkor a másik is.

Nekem semmi bajom a fullcappekkel, ha valakinek jól áll, akkor is jól fog állni, ha már nem divat. Mindenkinek szíve joga eldönteni, mit vesz fel és mit nem.

2013. jún. 26. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!