Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Errol mit gondoltok?

Errol mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Az egyik csaj ecsetelgeti nekem, hogy jaj van neki egy baratnoje(a legjobb baratnoje), es minden heten vasarol valami ruhat vagy cipot vagy felsot stb-t maganak, de megis mindig egy ruhaba jar, pedig tele van a szeknrenye. Ezzel most nekem azt akarta mondani, hogy nekem nincs ruham a legjobb baratnojenek meg egy tucat van?
2013. jún. 13. 17:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem...egy kicsit zavarosan írtad le...
2013. jún. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szoval az egyik csaj villogott, hogy az o baratnoje minden heten vesz maganak valami ruhat(felso, sal, nadrag, szoknya, ruha esetleg cipot), de mindig ugyanazokban jar, pedig tele van a szekrenye jobbnal jobb cuccokkal.

Ezzel azt akarta nekem mondani, hogy a baratnojehez kepest nekem nincs ruham, vagy mit?

2013. jún. 13. 18:12
 3/3 anonim ***** válasza:
hát ezzel inkább olyan mintha a saját barátnőjét égetné le :D sok ruhája van, mégis mindig ugyanabban jár. elég igénytelen :DD
2013. jún. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!