Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ennyire rossz a playboy márka?

Ennyire rossz a playboy márka?

Figyelt kérdés

csak azért kérdezem mert mindenki fikázza meg minden. attol h valaki szereti a playboy-t attól nem lesz senki repedtsarkú...csak ha ugyviselkedik meg ilyenek...szval na

én mindig is szerettem a márkát és sose szerepelnék a playboy-ban. sok cuccom van, ezek: 2 parfüm play it lovely és sexy,3 playboy póló egy playboy papucs,törölközö,nyuszi alaku párna,ágyneműhuzat,gyűrű,takaró,nyaklánc,régen szandál de ki kellett dobnom mert szétment,táska,2 play it lovely tusfürdő, 1 play it spicy dezo, 2 play it lovely dezó, 1 fehér playboy dezodor,playboy óra (asztali),playboy képeslap,1 play it lovely tusfürdő,playboy ablak dísz mini párna,volt playboy disz tasakom is 2, 1 fekete hosszu ujjú playboy felsőmellén nyuszi,playboy the mansion PC játék,playboy energiaital doboza mind2 fajta,playboy golyóstoll,playboy eredti nyaklánc, 2DB playboy pénztárca,tolltartó. asszem ennyi, és amiket olvastam akk több mint valószínű h én is egy lotyó vagyok. 16 L szőke hajam és barna szemem van.



2013. jún. 15. 20:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Hű, de érdekes felsorolás volt.. -.-
2013. jún. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
még a neved is HP-s... gyerekes vagy
2013. jún. 16. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
54%

Szerintem olvasd vissza amit, és ahogy leírtál, és magad is megtalálod a választ erre az egymillió dolláros kérdésre -.-


És csakhogy érzékeltessem mennyire hülyeséget írtál:

Minket nem érdekel, hogy te mit hordasz. Téged se érdekeljen más mit gondol arról amit te hordasz!!! Ha az tetszik( és úgy látom tetszik) akkor hordjad, és ne törőd azzal amit más mond!!!

Most viszont had kérdezzek én valamit: Ha pl most négyen mondjuk egybehangzóan, hogy a playboy egy kalap lótrágya, akkor az ereidet vagdosva sírva dobtad volna ki a kukába mindet?

2013. júl. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!