Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szoknya ducinak? (lent)

Szoknya ducinak? (lent)

Figyelt kérdés

[link]


szeretnék szoknyát hordani, de eddig ahány félét próbáltam, egyik sem állt jól.:( Hiába írják, h A-vonalú legyen, nekem az sem áll jól!:(

Szerintetek van olyan, h vkinek alapból nem áll jól a szoknya? A külön részes, csak alsó szoknyát nem szeretem, egyberuhát szeretnék...:( Esetleg olyat, amit esküvőre is felvehetnék(nővérem esküvőjére)?

Előre is köszönöm!


Jah,és olyan válaszokat nem kérek, h "foggyá' le..", meg hasonlók, normális válaszokat kérek!


2013. jún. 17. 14:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Próbáld ki a maxiruhát, egy jól választott szabás (én az egyenes vonalút ajánlom inkább) és egy finom anyag csodákra képes. Emellett szerintem érdemes lenne venned egy alakformáló fehérneműt (már lehet olcsóbbakat is kapni, ha márkásat nem szeretnél), az pedig összeszorítja a pici hurkákat és egyenletessé teszi az alakot, a derekat is vékonyítja. Nyáron persze a lehet, meleged lenne benne.

És szerintem ne feszülőset keress, vannak olyan organza és muszlin anyagok, amelyek könnyű esésűek és bárkin jól állnak. De a legfontosabb, hogy olyat vegyél fel, amiben jól érzed magad :)

2013. jún. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]

Itt azert vannak csinosak sztem. Amugy sztem ha jo a fazon, nem csak a vonalara gondolok, hanem, h meddig er, vagy hol lazabb/szorosabb, jol allhat egy ducinak is a szoknya. :)

2013. jún. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Persze, hogy vehetsz szoknyát. Mindenkinek van hozzá illő szoknya, csak meg kell találni.

Nézd meg ezeket a fazonokat:

[link]

vagy

2013. jún. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!