Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen fürdőruhát vegyek? SOS

Milyen fürdőruhát vegyek? SOS

Figyelt kérdés
Stílus/ szín? milyen a divat? L13
2013. jún. 17. 18:31
 1/2 anonim válasza:
Mindenképpen az alakodnak megfelelő fürdőruhát, vagy bikinit válassz! Szín szempontjából én jobban szeretem a világosabbakat, persze ez alatt nem a fehéret értem. Az csak annak áll jól, aki igazán le van barnulva. Mellesleg nekik pedig minden jól áll :D
2013. jún. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Bikinit vagy trikinit!

Ha bikinit veszel akkor választhatsz:

pánt nélkülit( csak akkor ha a mell méreted nagyobb és nem annyira úszni akarsz hanem inkább napozni)

nyakba kötőset( ez szinte mindenkinek jól áll)

vagy a sima pántos bikinit( ami szintén jól áll mindenkinek)

Színek terén bőrszíntől függően válasz, ha világos a bőröd akkor sötétebb színeket ha viszont sötét akkor a világosabb színek mutatnak jobban!:D

A fekete fürdőruhák nagyon divatosak, nekem is olyan van és mindenki dicséri!:D

Hát mivel még csak 13 vagy ezért ne a divatot nézd mert az felnőtteknek van kitalálva, inkább az igényeidet( inkább napozol vagy ugrálsz a vízben,csúszdaparkba jársz stb.)

Remélem tudtam segíteni a döntésben!:D

2013. jún. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!