Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ki lehet cseréltetni?

Ki lehet cseréltetni?

Figyelt kérdés
Vettem egy kínai boltban egy cipőt kb 4 napja, adtak róla blokkot is. Viszont eggyel nagyobb méretben kellene. Még utcán nem vettem fel, eredeti állapotban van. Megengednék vajon hogy eggyel nagyobb méretre cseréjem vagy nem szokták az ilyet engedni? Esetleg bízzak benne hogy a cipő mivel picit nyúlósabb szövetes anyagú tornacipő majd nyúlik? Valakinek tapasztalat ilyennel kapcsolatban vagy tanács?

2013. jún. 18. 00:04
 1/2 anonim ***** válasza:
egy próbát megér, menj be és kérdezd meg:) én ugy szoktam vásárolni hogy megkérdezem ha esetleg nem lesz jó akkor vissza vihetem e :) és mindig azt mondják igen :)
2013. jún. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem vetted fel az utcán így azt mondom jó eséllyel kicserélik. Mindenképpen próbáld meg!
2013. jún. 18. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!