Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mire kell vigyázni ha telitalp...

Mire kell vigyázni ha telitalpút hordok?

Figyelt kérdés
Ez az első magassarkúm. Még nem hortam semmilyen magastalpút. Mire kell oda figyelni?

#magassarkú #telitalp #magastalpú.
2013. jún. 18. 00:07
 1/5 anonim ***** válasza:
én folyton eltiprom.. :( ha olyan a menésed akkor sajnos te is el fogod :/
2013. jún. 18. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne lépj vele sz@rba, mert nagyon elkeni :D
2013. jún. 18. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
arra,hogy ne menjen ki a bokád, amúgy helyes testtartásra és normális lábemelésre, sokan érdekesen mennek magassarkúban, nagyon behajlítják a térdük vagy holdatjárnak
2013. jún. 18. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem 10 cm-es telitalpúm van, semmi különösre nem kellett figyelni, úgy kell ebben is menni mint bármelyik másik cipőben.
2013. jún. 18. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát attól függ, hogy telitalpú, vagy magassarkú, mert nem ugyanaz :D Egyébként tucatnyi telitalpúm van, semmi különösre nem kell ügyelned... Bicajozni nem kellemes benne, meg ki kell tapasztalnod, hogy mennyit bírsz ki benne. Így ajánlom, hogy első alkalommal ne olyankor vedd fel, amikor egész nap rohangálnod kell benne. Macskakő nem lesz a barátod, se már göröngyös út, pl. föld, fű, stb. Meg kell szokni benne járni, egyébként nekem pozitív élményeim vannak vele kapcsolatban :)
2013. jún. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!