Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ennek a bikininek így kell...

Ennek a bikininek így kell állnia?

Figyelt kérdés

Vettem a h&m-be ezt a fajta bikinit: [link]

de nem próbáltam fel az alját és ott hon vettem észre hogy csak úgy lehet felvenni az alsót, ha az oldalán meg van tekeredve. Képeken nem így néz ki. Van valakinek ilyenje? Ez jól van így vagy vigyem vissza? :)



2013. jún. 18. 11:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Vidd vissza és kérdezz rá,meg nézd meg a többit belőle,hogy olyanok-e amit vettél.
2013. jún. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen erre gondoltam én is, csak nem tudom mikor jutok el oda megint, gondoltam hátha van valakinek ilyen és tud segíteni. De köszönöm a választ:)
2013. jún. 18. 11:56
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is kérdezd meg. Amúgy nagyoon szép bikini. :D melyik H&mbe vetted és mikor?
2013. jún. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Miskolcon szombaton, annyi hogy az alja oldalt is húzott, nem úgy mint a képen.
2013. jún. 18. 12:45
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha neked tetszik úgy, ahogy van, és nem kényelmetlen tartsd meg! Max lesz egy eredeti darabod XD...

Nekem nagyon tetszik ez a típus.

2013. jún. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
az egy másikfajta alsó, ez egészen biztos. nem szettben lehet ezeket kapni, hanem külön-külön.
2013. jún. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy külön lehet kapni úgy is vettem. De nem másik fajta mert egy helyen voltak és tisztán látszik hogy hozzávaló. Egy sorra voltak felakasztva a felső mögött az alsók, és mindegyik színnél ugyanaz a fazon, tehát tuti hogy hozzávaló. Engem csak az érdekel hogy a csavarás szándékos e rajta vagy én vettem "selejtet".
2013. jún. 18. 15:28
 8/8 anonim ***** válasza:
tutira szándékos.
2013. jún. 19. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!