Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen fürdőruhát válasszak...

Milyen fürdőruhát válasszak az én esetemben?

Figyelt kérdés
Sajnos a szülés uta lóg a mellem és sajnos megnyúlt a hasam is amit nem szívesen mutogatok..melltartóban egyáltalán nem látszik hogy lóg a mellem és ruhán keresztül sem a hasam...amúgy nem vagyok kövér,vékony vagyok..milyen fürdőruhát válasszak strandra??Láttam olyan egybe részes fürdőruhát ami merevítős de az nagyon öregasszonyos..25 vagyok

2013. jún. 18. 12:28
 1/9 anonim válasza:
mivel nem látom a tested nem tudok mit mondani. Csak azt hogy olyan fürdőruhát válassz amiben jól is érzed magad:)
2013. jún. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hát ne hari de nem fogom magam mutogatni...
2013. jún. 18. 12:35
 3/9 Andii1 ***** válasza:
merevítőst ami szivacsos fürdőruhát és így már nem is öregasszonyos.. gondolnak a fiatal anyukákra is :)
2013. jún. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem muszáj merevítősnek lennie. Alul (mell alatt) ha vastagabb, mint pl.: ennél [link]


akkor szerintem az jó lesz. Meg is tartja a melleket, nem kényelmetlen, úszás közbe "nem esik ki belőle".

2013. jún. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
igen de ez bikini amiben látszik a hasam
2013. jún. 18. 14:02
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyberészes fűrdőrucit. Vannak szép darabok is; vagy van még 1 fajta, de annak nem jut eszmbe a neve:tankini vagy tanakini vagy valami ilyesmi. A lényeg, hogy felü olyan, mintha egy pántos top lenne, alul meg bugyi
2013. jún. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
trikini...ugyen?
2013. jún. 18. 14:41
 8/9 anonim ***** válasza:

Ezek takarják a hasat,de mégis csinosak! :)


[link]



[link]

2013. jún. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha szülés után a felesleg leginkább a hasadon van, akkor ne trikinit vegyél, mert azt a modellalkatú lányoknak találták ki. Én a helyedben felvenném a bikinit, ha ruhán keresztül nem látszik a hasad, akkor biztos nem lehet annyira vészes, és kb. 100 kg-s nők is felveszik, szóval nem hinném,hogy neked takargatnod kellene magad!
2013. jún. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!