Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az Abercrombie&Fitch státusz...

Az Abercrombie&Fitch státusz szimbólum márka? Miért hordja minden gazdag?

Figyelt kérdés

2013. jún. 19. 18:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Dehogy. Azért nem olyan drága ruhák ezek. Egy-egy darabot egy átlagkeresetű is meg tud venni, pl nézem a honlapján, hogy 78-88 euro egy női ruha. Vagy egy ing. Más kérdés az, hogy kinek éri meg, hogy 25 ezerért megvegye. Én spec egyelőre nem engedhetem meg magamnak, bár nem is vágyom A&F cuccokra.
2013. jún. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valóban elég "sznob" dolognak számít ez itthon, egyrészt mert nem lehet kapni kis hazánkban, másrészt mert egy hatalmas márkafeliratos pólón jól látszik, mit akarsz az emberek orra alá dörgölni. De tudnod kell, hogy aki megteheti, hogy ott vásárol, annak nagyon is megéri. Nekem elég sok cuccom van onnan és a Hollister-ből is (nem feltétlenül sima pólók, hanem feltűnő márkajelzés nélküli darabok) és NAGYON jó minőségű. Ha egyszer eljutsz egy boltba, akkor érezni fogod. Tényleg nagy a marketingje, és mondhatni "státuszszimbólum", de az anyaga hihetetlenül jó. Puha, tartós, szép. A ruhák divatosak, de egyszerűek. És a bolt illata!!! Az a legjobb az egészben... szóval én így ítélem meg.
2013. jún. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem státusz szimbólum, az nem itt kezdődik.

Egyébként volt már több kérdés is ami erre irányult,hogy az A&F státusz szimbólum márka,és mindig hasonlóan van megfogalmazva a kérdés.

Tehát kedves kérdező ha te teszed fel 25ödszörre is akkor nyugodj meg attól,hogy felveszel egy 40$os pólót nem nő a preztizsed.

Majd ha egy 2 milliós rolexel a kezeden szállsz ki a 7es BMWből arra lehet mondani,hogy státusz szimbólum.


Ha nem megint ugyan az a személy tette fel annak is azt tudom mondani,hogy egy pár ezer forintos póló nem státusz szimbólum, azért hordják mert jól néz ki és jó minőségű.Egy jó márka.

2013. jún. 20. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha elmész Törökországba tömegével árulják az A&F hamisítványokat, van amelyikről meg sem mondani hogy nem eredeti. Nekem elment a kedvem tőle, amikor már minden második emberen ilyet láttam ott, ez kb olyan mint a 80-as években a török Lacoste póló.
2013. szept. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!