Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy hívják a leggings short-o...

Hogy hívják a leggings short-ot magyarul?

Figyelt kérdés

Így néz ki: [link]


Az a gondom, hogy a Tchibo-tól rendeltem ilyet, de valami hiba miatt nem hozták ki és már nem is fogják. Ott térd fölötti harisnyának hívják, de ha erre rákeresek, combfixeket dob ki, ami ugye pont az ellentéte annak, amit keresek. Hogyan keressek rá, hogy ezt találjam meg?



2013. jún. 20. 12:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekkoromban az ilyet szteccs nadrágnak hívták.
2013. jún. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
ez nem biciklis nadrág?
2013. jún. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Choc_ice ***** válasza:
100%

szerintem írd be a keresőbe hogy rövid szárú leggings, nekem pl. ezt is kidobta rá

[link]

2013. jún. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sajnos a sztreccs rövidnadrág nem jött be, rövid szárú legging keresésre meg az az egyetlen értelmes találat, amit belinkeltél, de még az is térd alá ér. Amúgy a 2. hsz-re válaszolva, nem, ez nem biciklisnadrág, arra jó, hogy ha nyáron felvesz az ember egy ruhát vagy szoknyát, alá tudja venni, így amikor leül valahova és feljebb csúszik az adott szoknya/ruha, nem a fehérnemű érintkezik a külvilággal. :D
2013. jún. 20. 14:51
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Alakformáló alsókat keress. Azokból lesz ilyen.

[link]

Itt egész olcsó és jó dolgok vannak.

Ha a pénz nemszámít akkor pedig ez:

[link]

2013. jún. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!