Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Plus size bikini, fatkini,...

Plus size bikini, fatkini, szerintetek milyenek?

Figyelt kérdés

Olyasmi alakom van, mint az első képen levő nőnek.

Szerintetek ezek mennyire hordhatóak? A galériában vannak szépek, csak a vékonyabb plus size nők fotó előtt valószínűleg nem ettek lángost és ittak 1 liter vizet, amitől nekem leginkább a hasam nő meg.

A rózsaszín alsója tetszik, mindig azzal van bajom, hogy rondán bevág és plusz hurkákat csinál az oldalamon.

A francia alsósban viszont csak még nagyobb a fenekem, hasig feljövőset nem szeretnék, a párom is azt szorgalmazza, hogy minél kisebb bikinit vegyek.



2013. jún. 20. 17:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
kép lemaradt
2013. jún. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Tényleg, bocs, ez a link lett volna:


[link]

2013. jún. 20. 17:50
 3/11 anonim ***** válasza:
20%

Uhh, nekem ezek elrettentőek, mintha saját magukat parodizálnák a nagyibugyis rémségekkel. Én inkább ezeket ajánlom:

[link]

[link]

[link]

2013. jún. 21. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
Nem mindenki testalkata engedi meg a pici,mindent kidobós bikiniket. Eddig bikiniben flangáltam a strandokon,de nem éreztem azt az önbizalmat,szexiséget. Én tudom a testem előnyeit és ezt a fatkini tökéletesen ki is hangsúlyozza és a kellemetlen testrészeket eltakarja. Te neked is kell tudni az előnyeid,hátrányaid,miben éreznéd magad a legjobban. Én már teljesen kiötleteltem hogy miben fogok divatozni a strandokon és szerintem vadítóan szexi leszek még husisan is :)
2013. júl. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

"vadítóan szexi leszek még husisan is" annyira, de annyira jó ilyet "hallani"!!! :D :D


nekem ez a fatkini kimondottan tetszik

[link]

kb ugyanilyen alkatom van, nagyon szurkolok, hogy nálunk is divatba jöjjön! annyira jó lenne, ha végre mi husik is jól érezhetnénk magunkat a strandon és mások sem szegnék kedvünket a megvető pillantásokkal

2013. júl. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 sippara ***** válasza:
12%

áhh, olyan régen pontoztak már le úgy istenigazából :)

esetleg le kéne fogyni, és akkor nincs ilyen probléma. Nem csontvázra, csak valahol az egészséges humanoid alak környékére :) Nehogy már mindenki más legyen a szemét, mert ti nem tudjátok abbahagyni az evést... nemár...

2013. aug. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Azon vagyok, a kérdés feltevése óta is fogytam és már normális bikiniben sem érzem magam rosszul. Korábban sokat sportoltam csak volt egy balesetem ami miatt nem nagyon tudtam mozogni, most is csak gagyibb dolgokat tudok csinálni, pl nem futhatok, pedig szeretek.
2013. aug. 16. 09:07
 8/11 A kérdező kommentje:
Egyébként pedig a fürdőruhamodellek között teljesen normális humanoid alakúak vannak, jó, a nagyibugyisok tényleg kövérek, de úgy általában a plus size modellek közül sokan tök normális alakúak.
2013. aug. 16. 09:14
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Kedves sippara!

Tedd össze a két kezed, hogy a te életedben minden ilyen egyszerűen, fekete-fehér alapon működik.

2013. szept. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 sippara ***** válasza:
36%

Kedves utolsó, nem, nem "minden ilyen fekete-fehér" az életemben, mióta az eszemet tudom, hízékony vagyok, én is voltam ~70 kiló a 163 centimhez - aztán tükörbe néztem, és lefogytam.


Kérdező, egyébként pont nem rád gondoltam - pláne, ha baleseted volt, és pláne, ha ezek után is hajtasz a szebb alakra -, neked innen a távolból is drukkolok :)

2013. szept. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!