Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti a mai trendben mit tartotok...

Keitha kérdése:

Ti a mai trendben mit tartotok elfogathatónak, és mi az, amit örökre száműznétek a divatból? Ti milyen stílust képviseltek, milyen az ízlésetek?

Figyelt kérdés
Én pl. rockos vagyok, sötét színek, bőrkarkötő, ezűstnyaklánc, csizma, bőrzseki, rövid haj...stb. Igazából én azt látom, hogy a mai fiataloknak (jó, én is az vagyok :)) nincsen egyedi stílusuk, keverik az irányzatokat, borzasztóan igénytelenek és undorítóan öltözködnek- persze tisztelet a kivételnek. Én például kihajítanám a fiúknál használt segg alá csúszott nadrágot, nem tudom, menő, hogy ki van belőle az alsónadrág? Meg azokat a borzasztó magassarkúkat... De ez egyedi vélemény. Szerintetek?

2013. jún. 21. 01:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
44%

Elfogadható: semmi

Száműzés: rövid haj, cicanadrág, bőrdzseki, telitalpú, magassarkú, csöcsig érő miniszoknyák

18/f

2013. jún. 21. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Cicanadrágot én is pokolba küldeném, ahogy a magassarkút és a miniszoknyát is :) Meg azt a rövidnadrágot, ami még bugyinak sem megy el...
2013. jún. 21. 01:39
 3/19 anonim ***** válasza:
76%

Az, hogy vki keveri az irányzatokat, az nem azt jelenti, hogy nincs egyedi stílusa...sőt, annak nincs EGYEDI stílusa, aki egy irányzatot követ.


Nekem megvan a saját stílusom, ami rám jellemző, de nem tudnám senkiével összehasonlítani, mert ez ÉN vagyok.


Megrögzötten követni a divatot szánalmas, főleg, mivel egy idő után tömegcucc, nem feltétlenül szép, és nem biztos, hogy az ami divatos, neked is jól áll.


Én szeretem a farmernacikat, színes, mintás felsőket, de ugyanúgy felveszek egy szetthez szegecses, vagy egy másikhoz csipkés felsőt. Ez az én stílusom, nem határolódok be.


Az általad említett nadrágok tényleg undorítóak. Amit nem szeretek:

-p*csanaci a lányokon, ami nem takar kb. semmit, szerintem undorító

-neon színek (annyira tömegcucc hogy borzalmas)

-cicanadrág a'la nature (hosszabb felsővel max)

-UGG csizma

-mélyülepes nadrág

-flitteres ruhadarabok


18/L

2013. jún. 21. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Persze, nem úgy értettem, hogy nem lehet egyedi, aki keveri az irányzatokat, sőt! Nekem az nem tetszik, hogy pl. a jó kis bördzsekiket teljesen elcsajosítják, műbőr meg műanyag meg rózsaszín... Ott vannak a szegecses cuccok, szinte mindenen rajta van, de már túl sok... Meg ezek a szörnyű, rózsaszín, flitteres bakancsok, te jó ég... Én így gondoltam az irányzat keverést, nem úgy, hogy egy ember a ruhái stílusát kevergeti. Egyébként én sem vagyok megrögzött irányzatkövető, én is keverek, és egy csőnadrágot nem tagadok meg, ahogy egy virágos pólót vagy egy jó sportos pulóvert sem, attól, hogy zömében rockos vagyok :)
2013. jún. 21. 02:15
 5/19 anonim ***** válasza:
68%

én nem választom ki azokat a darabokat amik nekem nem tetszenek, elfogadom hogy vannak,hogy van aki kedveli azokat, sőt, egy idő után lehet hogy nekem is lesz egy olyanom, mert a véleménye az embernek változhat. tiszteletben tartom az emberek azon jogát hogy azt hordjanak amit szeretnének, szerintem ha valakire ujjal mutogatunk, hogy jézus hogy néz ki, az csak és kizárólag minket minősít. azzal sincs problémám, hogy "keverik az irányzatokat", lehet hogy van akinek eddig tetszettek azok a jó kis bőrdzsekik, de nem hordták, mert nem illett hozzájuk a túl laza szabása, azoknak kedvez, hogy elcsajosították nem? :) kevés az emberekben az elfogadóképesség, azt látom..

15/L

2013. jún. 21. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
82%

Két dolgot betiltanék, az egyik, hogy a megfelelőnél kisebb mérteű ruhákba préseljék magukat az emberek, annyira groteszk látvány, amikor a szűk cucc alól butyog ki a hús..


A másik a "replikák", azaz a hamisított luxusmárkák, ez meg annyira alantas dolog, nekem rendesen fáj, amikor valami lepukkant lány vonul a gagyi Vuittonjával, mintha valaki is többre tartaná őt ettől :(

2013. jún. 21. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
53%

Én száműzném:

- a tornacipőket

- az utcán hordott műanyag flip flop papucsot

- a rövid felsővel hordott cicanacikat

- a nagymellű nőket akik pánt nélküli ruhát hordanak, amihez persze nem találnak jó pánt nélküli melltartót és pl egy fekete alkalmi kis fekete ruhához képesek felvenni egy hagyományos barna melltartót.

- a csőtopphoz hordott szilikonpántot is száműzném

- és azokat is akik csőtop alá vesznek hagyományos melltartót, de leakasztják a pántját, és a pólón simán átlátszik hogy milyen melltartó van rajta, vagy éppen felül kikacsint a kér hegyes izé ami akasztani kéne a pántot

2013. jún. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
82%

Én a közönséges ruhadarabokat száműzném.

Pl.: fenékkilógatós sort, illetve ugyanez miniszoknyában, cicanadrágot sort vagy szoknya viselése nélkül. Fiúknál a dekoltált pólókat, feszülős nadrágokat. A szolárium használatot lekorlátoznám.


Nincsen kifejezett stílusom, annyit érdemes megemlíteni, hogy ha lesz rá pénzem egyszer, akkor valószínűleg varratni fogom a ruháimat. Imádom a csipkét, a selymet, a szatént, a fűzőket. A 20-as, 30-as évek divatja is nagyon-nagyon tetszik.

2013. jún. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
33%

Nem igazán tudom betájolni ez milyen stílusnak számít: Imádom a "hagymaszoknyákat" ezt a vastag talppal meghosszabbított tűsarkúkat, balerina cipőket, háromnegyedes ujjú blézereket ( amik inkább egy kosztümhöz hasonlítanak de kivágottabb valamivel, pánt nélküli toppok ezt mind pasztell árnyalatokba szoktam hordani. Ezenkívül a pöttyös miniruhák, csőfarmerek, virágmintás ruhák/nadrágok is abszolút kedvenceim. Szeretem még a sálakat, kendőket, nagyméretű napszemüvegeket, és még a tornacipőket is. :D ez lennék én.


Amire allergiás vagyok: deszkás cipő csajokon

hastop

összevissza csilli-villi ruhák

rózsaszín bakancs/ gumicsizma

gumikarkötő

szakadt farmer

neon színű rövidgatya

nadrágtartó

pasikon az alsógatya mutató farmer



ennyi:D

2013. jún. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
71%

Alapvetően én is inkább sötét színeket hordok, nyáron toppot, farmer rövidgatyát, tornacsukát. Télen acélbetétes bakancsot. Szeretem a bőrdzsekiket. Gyakran hordok kendőt, általában a csuklómra kötöm.

Amit száműznék:

magassarkúk, pics@szoknyák, pics@gatyák, zsák-miniruhák (az olyanok, ami olyan, mintha csak egy cső lenne anyagból, amit magukra húztak és ennyi), rovar-napszemüvegek, fiúknál mindent, ami bu.zis: csőgatyák, tapadós felsők, rózsaszín ingek, csillogó köves C.Ronaldo fülbevaló, lakkos nagyon hegyesorrú cipők, fehér öltöny.

2013. jún. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!