Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen egybe részes ruha...

Milyen egybe részes ruha illik egy 38 éves nőre?

Figyelt kérdés

A személy nagyjából 165 cm alatt van egy kicsivel. Enyhén duci , de csak a hasán.

Köszönöm előre is a válaszokat! :) Egyszerű nyári ruháról van szó, nem pedig alkalmiról.



2013. jún. 21. 14:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Én ilyeneket tudnék elképzelni:

[link]

[link]


[link]

[link]



Mindenképp A-vonalút válassz (tehát emelje ki a derekat, és lefelé bővülő fazonú legyen) :)

2013. jún. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja és kb a térdedig érjen a ruha, vagy térd felett 1-2 cm-vel :)
2013. jún. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]


Ilyet több korosztálya/korosztályod körüli nőn láttam már,és jól állt nekik.Sőt,még nekem is van,és én nagyon szeretem.Akár kínaiba is nagyon jó,hasonló ruhákat lehet venni.:)

2013. jún. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha csak enyhén vagy duci akkor nyugodtan felvehetsz comb középig érő szoknyát is. És szerintem is az A vonalú az előnyös.
2013. jún. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: akarom mondani combközépig érő ruhát is felvehetsz.
2013. jún. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Remélem lesznek még :) Anyukámnak néznék ruhát, mert szeretne csak kicsit nehezen talál ő is magára , ami illene rá és szeretnék neki venni ajándékba, de fogalmam sem volt milyen irányba induljak el.

2013. jún. 21. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!