Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » SÜRGŐS! Milyen válltáska idén...

SÜRGŐS! Milyen válltáska idén a divat? 15/Lány

Figyelt kérdés

Szeretnék vásárolni egy kicsi éppen hogy mobil,pénztárca,egypár smink eszköz beleférjen.

Tudtok ilyen kistáskákat ajánlani?

És nem szeretnék a netről rendelni,olyat mondjatok amely a hazai boltokban megvásárolható?


Köszönöm válaszotokat előre is :))



2013. jún. 21. 15:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem mindegy mi a divat? Olyat vegyél, ami neked tetszik!
2013. jún. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Kedves első válaszoló, én is ezen a véleményen vagyok, de a hölgy éppen, hogy a divatot kérdezte.


Igazából nem is tudtam, hogy táskából van divat.

2013. jún. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nagy divat ezek a kézbe hordozható, kicsi is táskák. És nagyon jól passzolnak mindenhez!
2013. jún. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nézz be a new yorkerbe vagy c&a-ba, ott szokott lenni mindenféle táska!;)
2013. jún. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szio:) Háát szerintem most ami nagyon divatos -minden ami púder színű :) Régebben volt nagy divít még az , hogy csat van a táskán, de szerintem ez még mindig megvan... mostanában a nagytáskák divatosabbak :) sztem főleg mert azért nyáron ha elindulsz meg pl ha suliba mész viszel magaddal inni meg kaját is meg minden ami kell szóval azért nem árt egy nagyobb...de a nagyméretűek nagyjából megtalálhatók kisméretűekben :)


pl ez [link]


amúgy az a baj, h legtöbbször a kicsi táskák nem válltáskák úgyértem nem biztos , h felfér vállra:)


Nem tudom merre laksz , de ha pesten akkor ha sok pénzt áldozol rá akkor pl a H&M,Mango,Stradivarius,New Yorker

ha annyira nem akkor mondjuk vannak ilyen metro aluljárokban nagyon jok én pl déliben vettem egy táskát és komolyan nagyon jó minőségű ...illetve Ázsia enterben is vannak jók :) most vettem 2700ft ért egyet nagyon jó :D meg van egy másik hely :

[link]

2013. jún. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi most vettünk egy nagyon szép, sötétkék-fehér csíkos válltáskát, olyan hipsztereset, most leginkább az ilyen cuccok divatosak, illetve találtam egy mamám által guberált ezeréves bőrtáskát szintén nagggyon hipszter, most azt hordom agybafőbe és mindenki irigyli tőlem:)
2013. júl. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!