Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet nagyméretű hip-hop,...

Hol lehet nagyméretű hip-hop, rap ruhákat venni Budapesten?

Figyelt kérdés
A vőlegényemnek szeretnék venni pár darabot, nem hajlandó másmilyen ruhát hordani csak ami lóg rajta. viszont 201 cm és 140 kg.. így elég nehéz olyan ruhát találni ami divatos is és "jó" rá... DADA, SUPRA boltban vannak ekkora méretek? vagy tudtok valamilyen más boltot?
2013. jún. 22. 00:27
 1/4 anonim válasza:
2013. jún. 22. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
a rapcity-ről rendeltem neki kabátot még februárban a szülinapjára, az jó lett de a többi ruha ami fent van mind kicsi :/
2013. jún. 22. 00:37
 3/4 anonim válasza:
Sajnos kapásból ennyit tudok csak mondani. Esetleg a hanyageleganciába érdemes lenne bemenni, ott biztos tudnak segíteni. Pár hónapja ígérték egy új márka megjelenését. Az a neve, hogy Solid Bandits, ez iránt érdeklődj szerintem, mert ott rengeteg ilyen típusú van, ha minden igaz.
2013. jún. 22. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
értem köszönöm :)
2013. jún. 22. 08:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!