Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen üzletekben tudok venni...

Milyen üzletekben tudok venni márkás fullcap eket? (newera, DC)

Figyelt kérdés

2013. jún. 22. 14:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

DC Garage Store-ba dögivel

New Era-t meg szerintem szinte minden hip-hop profilú ruha üzletbe.

2013. jún. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Garageban nem találtam normális jól kinézőt, hát hip hop ruhaboltot nem ismerek ezen kivül ><
2013. jún. 27. 18:46
 3/11 anonim válasza:
11%
:) New era egy sapka típus:) DC-meg egy gördeszkás divatmárka:D egyébként coreshop.hu, garagestore.hu, offline.hu vagy keress rá google-ben. De ha a többi ruhádhoz , nem illik a fullcap sapka, én a helyedben nem vennék mert csak ki röhögnének ( értem ezalatt ingeket, v nyakú pólókat. Általában pulóverek és normális rövid ujjú pólókhoz szokták hordani esetleg atlétához mint én. A garage store egyébként nem hipp-hopp bolt-.- nézz utánna interneten miellőtt hülyeséget írsz. remélem azért valamennyit segítettem:)
2013. jún. 29. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A New Era még is milyen típus? :D Az egy márka. Vagy ismersz a New Era-n kívül másik márkát amit "New Era típusú" sapkát capet?
2013. jún. 29. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
XDDDDD nézd meg kérlek szépen, a legtöbb DC sapkán ott ál a New era, logója. az egy típus. de nézheted Eitnesen, vans sapkán, még supra sapkákon is:))
2013. jún. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

[link]


csak az első mondatot olvasd el. Akkor ki irkál hülyeséget? (...)

2013. jún. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Na de lehet én vagyok hülye, szóval vizsgáljuk meg behatóan a dolgot.


Meg tudod egyáltalán magyarázni mi az a New Era típus?


De nézzük a te szemszögedből:


[link]


Ez egy DC márkájú New Era típusú Fullcap.


[link]


Ez meg egy DC márkájú New Era típusú Snapback.


[Miféle típusazonosságról beszélünk egy Fulcap és egy Snapback között?]


Na itt van ez a fullcap pl:

[link]

6990Ft

Miért ilyen drága? Ez egy tök márkátlan noname fullcap, hát mindenki látja hogy semmi MÁRKA nincs rajta, csak hogy New Era, ami amúgy a TÍPUSÁT jelenti.


De gondolkodjunk csak Snapbackbe?


[link]


Itt van ez a "New Era típusú" snapback.


[link]


Ez meg egy nem "New Era típusú" snapback. De miért? Hát látszólag típusra ugyan azok a külső jegyei. Teljesen érthetetlen...


kapisgálod már mekkora butaságot próbálsz nekünk bemagyarázni?

2013. jún. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
5 éve deszkázom, úgyhogy tényleg értelmetlen aki beleszólt a kommentembe! egyet értek veled, a new era egy sapkatípus
2013. jún. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

5 éve deszkázol, de ugyan olyan hülye vagy mint 5 éve. Észérv nuku, csak kijelented hogy igazad van. De elég az üres beszédből, pontot teszek a vita végére.


forrás:

[link]

(gyengébbek kedvéért a New Era hivatalos oldala)


"Since 1920, New Era has been the world's premier headwear brand."


Ha esetleg nem tudnátok angolul: 1920 óta, a New Era a világ első számú "fejviselet" márkája.


MÁRKÁJA, felfogtátok MÁRKÁJA!


Látjátok előfordul az életben hogy nem nektek van igazatok, ilyenkor érdemes utána nézni hogy esetleg tényleg úgy van-e ahogy gondoljátok, mielőtt a saját hülyeségeteket próbáljátok meg bizonygatni. Az ilyen hülye emberekre külön adót kéne kivetni, mert csak a társadalmat züllesztik.

2013. jún. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

bocsánat


*Ha esetleg nem tudnátok magyarul:


Mert ebbe is biztos bele kötnétek.

2013. jún. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!