Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet kapni férfi jobban...

Hol lehet kapni férfi jobban kivágott nyakú pólót?

Figyelt kérdés

Zarában találtam, de máshonnan is szeretnék.

Az olyan válaszokból, hogy bu2*s és stb köszi nem kérek, ezeket a pólókat is meg kell venni valakinek ha már összevarrták.


2013. jún. 23. 20:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Homár boltban
2013. jún. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

HM-ben van egy szürke koptatott modell, az nagyon jól néz ki. Sajnos nekem hülyén áll, bár a színe tetszett nagyon.


"ezeket a pólókat is meg kell venni valakinek ha már összevarrták" - ezen jót röhögtem :)

2013. jún. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Bocsi nem ismerem azt a helyet. Én heterofalván lakom.
2013. jún. 23. 23:38
 4/16 A kérdező kommentje:
Itt a helyi handm-be sajna nem jött még olyan, de neten kiszúrtam már én is azt magamnak :)
2013. jún. 23. 23:52
 5/16 anonim ***** válasza:

"Bocsi nem ismerem azt a helyet. Én heterofalván lakom."


akkor egy meleg barátodnak akarsz ilyet ajándékozni??

2013. jún. 24. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
100%

Figyelj a nagyon kivágott v nyakú póló gáz....

Semmi nem öltöztet jobban, mint egy izmos test. Ha a póló alatt látszik, hogy izmos vagy jobban fog állni hidd el.

Még a csecsed se kell kiraknod hozzá. Szerintem a rendes v nyakú felsők jobbak. De, ha a páwa divat tetszik akkor hajrá...

2013. jún. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Sok lánynak nyílik ám tőle a lába, ha nem egy alaktalanra hízott testet takar. Nyilván nem a civilizációtól messze elszigetelt lányokról van szó, akik nem tűrnek meg mást a fiúkon csak a kínai nyomott orrú sportcipőt, az XL-es stílustalan pólót, és valami idiótára koptatott farmert amiben egy 1.1-es sportdobbal rendelkező suzuki kulcsa csörög.
2013. jún. 24. 00:20
 8/16 A kérdező kommentje:
Csak az ízlésesség határán belül gondoltam. Nem kell mellet villantani, de amit a newyorkerben árulnak azon enyhe túlzással egy normál ember feje alig fér át.
2013. jún. 24. 00:22
 9/16 anonim ***** válasza:

"Sok lánynak nyílik ám tőle a lába, ha nem egy alaktalanra hízott testet takar."



én nem a pólómmal nyitom a lábukat, hanem a kisugárzásommal, bocs.

melegeknek való ez a "ruhaszex".

2013. jún. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Pull&Bear? Nem tudom,h most van.e,de vettem mar ott jobban kivagott polot.
2013. jún. 24. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!