Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Azok a ruhák amelyek a boltok...

Azok a ruhák amelyek a boltok (pl. : Bershka, Pull&Bear, H&M) honlapján vannak fent és ki van írva az áruk (HUF-ban) akkor azok megtalálhatók a magyar boktokban?

Figyelt kérdés
2013. jún. 24. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen. Bár már jártam úgy, hogy csak egy-két héttel később láttam az adott cuccot a boltban, mint ahogy új termékként megjelent a honlapon a forintban megadott árral.
2013. jún. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pont most voltam a berskhaban, mert oriasi learazas van. A honlapon tok sok polot kineztem, meg szoknyakat is, de a 2 szintes uzletben egyiket se talaltan meg...pedig ilyen 2 ezres polok voltak! :( meg hat most a learazasok miatt elkapkodjak a legtobb ruhat, de igen, lehet kapni.
2013. jún. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
És ha nincs kedvem probalni csak megveszem 30 napon belül visszaadjak a penzt v. Csak lelehet vasarolni?
2013. jún. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ha nem találod és nem leárazott kérdezz rá mert csak eldugják a raktárban :/


De azt sajnáltam én is hogy a szép leárzott darabokat rögtön elkapkodták mindenhonnan, legalábbis a bershka honlapja szerint..

2013. júl. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!