Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek a kék converse...

Szerintetek a kék converse cipő lányos? Mert szeretnék venni, de fiúkon is láttam már ilyen cipőt. Vagy esetleg melyik a csajosabb, a rövid vagy a hosszú szárú kék converse?

Figyelt kérdés

hosszuszárú: [link]

rövidszárú: [link]


2013. jún. 25. 11:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem attól fiús vagy lányos hogy hosszú vagy rövid szárú hanem hogy a színe milyen.


Nekem Pl ilyen a kék:

[link]

2013. jún. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Amit belinkeltél szerintem mind a 2 szín elég fiús. 14/L
2013. jún. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]


Ez a lányos/nőies, nem pedig a ronda tornacipők!

2013. jún. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
de hogyha hidegebb idő van akkor tornacipőt akarok hordani
2013. jún. 25. 12:23
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát fiús, de nekem tetszik. Fel lehet úgy is venni, hogy ne nézzenek tomboynak. Egy jó ruhával nagyon jól nézhet ki, ha tetszik, szerintem vegyél.
2013. jún. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Teljesen unisex cipők, jól áll lányoknak is.

3/5: a balerinacipő minden, csak nem nőies. Cirka 50 férfiismerősöm hupililát hány tőle, atom trampli.

2013. jún. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sztem ez elég uniszex darab, csinos cuccokkal nem fiús. Ja, és a balerinacipős válaszolónak - inkább hordjon egy lány egy minőségi tornacipőt, mint egy olyan lakk műbőr gagyimasnis bazári-kínais förtelmet. Meg egyébként sem mkinek ilyen cuki-masnikás stílusa van.
2013. jún. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!