Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, nektek mi a búbánatért...

Lányok, nektek mi a búbánatért tetszenek ennyire a páwák?

Figyelt kérdés
14 éves fiú vagyok.Az iskolában van egy pár páwa "csávó" ( ha annak nevezhető) és elolvadnak tőlük a lányok,legalábbis valamennyi. Miért tetszenek az ilyen kislányok nektek?Nekem is van csajom,de nekem már egy kisebb ideje ,mint ezeknek.Ezek félhetente cserélgetik a csajukat. Pfújhh....

2013. jún. 25. 20:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

MÉrt törődsz ilyen kérdésekkel? hm ?

A világon mindig lesznek klikkek és senki nem szerethet mindenkit és nem is lesz soha egyenlőség ebben a kérdésben.

Nyilván a fiatal csajoknak bejönnek a szúrkálódós durva belevaló nagy kiszerelésű kis gyerekek, de belül ők senkik, persze nem kell általánosítani.


Hosszútávon mindig a jó srácok a normálisak kedvesek a nyerők.. később változnak csak meg a páwák de akkor már lehet késő, egyszer mindenki felnő:)


Inkább a barátnőddel törődj, szeresd és tartsd meg és örülj hogy ő nem páwázik :D

2013. jún. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
44%
mert kislányok, ahogy te :P
2013. jún. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyáltalán nem tetszenek, mert homár kinézetűek.
2013. jún. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 sasikaa válasza:
Mi a qkit foglalkozol vele? Nem mind1? Neked nem tetszik, ennyi.
2013. jún. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

páwa????!!! Fúúúj Undorítóóó :D

15/L

2013. jún. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ÁLLJATOK MÁR LE EZZEL A PÁWÁZÁSSAL!!! mi olyan menő benne ha egy fiú tiszta b*zinak öltözik???


" és elolvadnak tőlük a lányok" hát én biztos nem!!

2013. júl. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
37%

Az igazság az, hogy te csak egy rosszindulatú, önző, irigy, beképzelt majom vagy!!!!

Attól, hogy valaki ápolt, követi a divatot, megcsinálja a haját, attól még ő nem "páwa". Nincs is ilyen szó!!!! Nem is kifejezés! Max. a páva, az meg egy madár, ami díszes tollairól, kecses tartásáról ismert, emberre nem használjuk ezt a kifejezést, még átvitt értelemben sem!

Elnézést, hogy picikét indulatosabban reagálok erre a kérdésre, de iszonyatosan mérges vagyok az ilyen emberekre, akik szerencsétlenek, idióták, nincs semmijük és a legnagyobb problémájuk mégis az, hogy hogyan cseszegessenek mást. Inkább törődj a magad dolgával! Ha van barátnőd, akkor minek dilemmázol ezen??? Az meg nem teljesen mindegy, hogy kinek mikor van barátnője???

Nem azért nem volt eddig barátnőd, mert te nem öltözködsz divatosan, hanem azért, mert egy ilyen kis éretlen idióta vagy! És őszintén szólva sajnálom a barátnődet és téged is, hogy ilyen felszínes vagy és komolytalan! Megítéled az embereket az ÖLTÖZKÖDÉSÜK alapján.

És csak úgy közlöm, hogy nem csak a "páwák" cserélgetik a barátnőjüket, van igénytelen, felnyírt hajú, szakadt ruhás srác is, aki cserélgeti a csajait. Ez nem az öltözködésen múlik.

Teljesen mindegy, hogy egy srác ingben van, vagy esetleg kapucnis pulcsiban és deszkás cipőben, mert attól még ugyanúgy van személyiségük, érzelmeik, ugyanúgy emberek és nem feltétlenül beképzeltek! Nem feltétlenül rossz emberek, csak mert adnak a külsejükre. Jól nézne már ki ez a világ, ha mindenkit a ruházatáról, hajáról ítélnének meg, az egyetemekre is csak az öltönyös embereket vennék fel...


Sajnálom, ha ezzel megbántottalak, nem sértegetni akarlak, csak nagyon rosszul esik, hogy ebben a borzasztóan érzelmi hátrányokkal küszködő világban még ilyen baromságokkal készítik ki egymást az emberek!!!


Az ilyen fiúk IS tetszenek a lányoknak. Nincs olyan lány, aki kifejezetten a divatos fiúkra bukik, a normális lányok megnézik, hogy mit tartalmaz a könyv, nem pedig a borító alapján ítéli meg!!

Ez persze csak az én véleményem, sajnálom is, ha valakit megbántottam, nem volt szándékos.


14/L

2013. júl. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ember kimondta hogy irigylem őket? Kimondta hogy ápolatlan vagyok? Teljesen normális fiú vagyok,IGÉNYES,csak én nem húzom le térdig a nadrágomat,nem állítom 3m magasra a hajamat,nem pózolok a kameráknak mint ezek,mintha valami betegségben szenvednének,nézd meg... [link] Egyébként örülök is a barátnőmnek,nagyon szeretjük egymást,nem kell más,csak kiváncsi voltam hogy mi a ***** szerettek ezekben a kislányokban,nem irigységből jó?!? Egyébként köszönöm az értelmes válasszokat! :) Az utolsó válasszolónak meg ezt : http://www.youtube.com/watch?v=Aj_0loapHUk
2013. júl. 4. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!