Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Azt érdekelne hogy milyen...

Azt érdekelne hogy milyen minőségű ruhákat árulnak a Tatabányai Vértes centerben található Háda üzletben?

Figyelt kérdés
2013. jún. 25. 20:29
 1/2 anonim válasza:
Szia! Én itt Budapesten vásároltam Háda üzletben, és meg vagyok elégedve a minőséggel. Vettem 790 Ft-ért egy fekete szoknyát, most kb. 2 éves semmi baja nincs. Vettem még ugyanennyiért egy rózsaszín ruhát, annak sincs semmi baja, csak kinőttem. De szerintem minden Hádában ugyanolyan minőségű ruhák vannak. Keresgélni kell és akkor biztos lehet jó dolgokat találni.
2013. jún. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 jackiebay válasza:
A felhozatal nagyon változatos, nekem nagyon tetszenek az ottani ruhák :) Amiket nézegettem nagyon jó minőségűek, semmi hiba nincs rajtuk (kivétel a cipők, azok nekem nem jöttek be)
2013. okt. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!