Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek baj, ha egy...

Szerintetek baj, ha egy Bershka-s zakóról levágtam az árcímkét és úgy szeretném kicserélni? Applikáljam rá vissza vagy reménykedjek benne, hogy nem fogják azt hinni, hogy hordtam (nem kérdeznek rá)?

Figyelt kérdés

#kolbászlé
2013. jún. 29. 23:22
 1/3 anonim ***** válasza:
39%
Kicserélik én siman vittem vissza olyat amit 1x felvettem ki ellenőrzi senki
2013. jún. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vidd magaddal a cimkét nem kell visszatenned :) Sok ottani ruháról alapból le van már esve amúgy is :) A blokkból úgyis látják mikor vetted.
2013. jún. 30. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
24%
Ám 30 napig vissza lehet vinni de én úgy szoktam hogy 1x felveszem bulizni mondjuk megveszem pénteken hétfőn vissza is viszem és akkor levásárolom másra amit minden napi hordasra jo. Havi 1x megcsinalom. És mivel hamar viszem vissza ezert eszükbe se jut hogy hordtam. Meg nem is latni rajta. A berskaban rendesek nqgyon nem úgy mint mas üzletekben.
2013. jún. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!