Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért hiszi mindenki azt,...

Miért hiszi mindenki azt, hogy hamis a Louis Vuitton táskám, pénztárcám és cipőm?

Figyelt kérdés

2013. júl. 1. 14:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
55%
Ha a többi ruhádon meglátszik, hogy nem abban az árkategóriában vásároltad őket, mint az LV cuccokat, pölö Tally Weijl LV-vel, akkor azt hiszem Te is tudod..
2013. júl. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
79%

http://www.youtube.com/watch?v=o6Ya5MZi_to :D

Amúgy meg kit érdekel, hogy milyen márka... Ebben méred magad?

2013. júl. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
24%

"Ha a többi ruhádon meglátszik, hogy nem abban az árkategóriában vásároltad őket, mint az LV cuccokat,..."


Nem biztos, hogy összefügg. Például én márkamániás vagyok, de ha tetszik valami, akkor felveszem a rosszabb minőséget is.

Múthéten voltam dolgozni 60.000Ft-os Diesel farmerben és 1500Ft-os C&A-s pólóban. És voltam dolgozni 6000Ft-os Glostory farmerben és 80 EUR-os Diesel pólóban.

A táskám egy gagyi műbőr Adidas, napszemüvegem meg limitált DieselStyleLab napszemüveg, több mint 100.000Ft-nak megfelelő összeg volt.

Volt rajtam Puma tornacipő 15.000Ft-os, és volt rajtam 35.000Ft-os Diesel Denim Division.

Az övem egy 1500Ft-os kínai gagyi, miközben volt rajtam Armani póló 20.000Ft-os értékben.

Én amúgy is szeretem magamon az ellentéteket:

fekete-fehér, bő alsó-szűk felső, szűk alsó-bő felső, és nem zárkózom el mint említettem attól sem, hogy kínai ruhához vegyek fel luxusmárkás holmit.

Lehet nem hinné el senki, hogy eredeti, de kit érdekel...

2013. júl. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
89%

1) mert annyit hamisítják, hogy mkinek az ugrik be először, hogy hamis

2) ha esetleg nagyon ízléstelen, láthatóan gagyi minőségű cuccokhoz veszed fel, és BKV-zol benne, akkor kicsit hihetetlen, hogy van pénzed eredetire (még akkor is, ha esetleg másból nem is vennél márkát, mert csak az LV-ért mész oda)

3) mert egyes LV-minták alapból kínaisnak néznek ki a legtöbb ember szemében

2013. júl. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
61%

Második, azért az eredeti LV még mindig nem az az árkategória, amit te felsoroltál. Nekem is telik több tízezres cuccokra, meg szerintem még sok mindenkinek, de egy eredeti LV minimum 100 ezer ft-nál kezdődik, amire akkor se költene az emberek nagy része, ha futná rá. Azt meg épeszű ember nem hiszi el, hogy bkv-val járó, newyorkerből öltözködő tizenévesek eredeti LV cuccokat hordanak.

Kérdező, amennyiben gazdag szüleid vagy átlag feletti fizetésed van, lehetnek eredeti LV cuccaid, de annyira lejáratták már a luxusmárkákat a divatmajom kislányok, hogy az első ami az ember eszébe jut az, hogy tuti mindenki gagyit hord.

2013. júl. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Akarom mondani harmadik, na.
2013. júl. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
1. válaszoló vagyok. az 5. megfogalmazta amit akartam mondani, mert nem is a márka függ kifejezetten össze, hanem az, hogy egy ilyen középkategóriás boltból öltöző tininek nem biztos, hogy 200.000 e-s LV kézitáskára futja...
2013. júl. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
77%
+Pláne ha olyan helyen hordja, ahonnan azonnal lerí, h az emberek nem viselnek ilyesmit (pld BKV "lui vüttyönjai"v "vérszék"ei)...
2013. júl. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
81%
3. bocsi, de megkérdezhetem, hogy egy farmerben mi kerül 60ezerbe? :D
2013. júl. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
45%
Sajnos ezt tette a sok gagyi a márkával... Nekem Pradam, Armanim, Balenciagam van, eredeti. Nem érdekel mit hisznek... Vannak Dsquared farmereim, DVF pólóim, Stella ruháim, ezek pedig azok a márkák, amiket Magyarországon alig ismer valaki, pedig pl egy farmer 120000... De emellett bemegyek a NewYorkerbe szétnézni, hiszen azt gondolom nincs szabály arra, hogy ha megtetszik egy póló ott, akkor ne vegyem meg, mert éppen eredeti Prada táska van a kezemben! Én azt javaslom ne foglalkozz vele ki mit gondol! Mikor tőlem megkérdezik, hogy miért adok ki ennyi pénzt ruhákra, táskákra, cipőkre, akkor csak annyit válaszolok, hogy mert szeretem a luxust, szeretem az igazi, minőségi, puha bőr tapintását, a finom anyagokat. Ha már megdolgozom a pénzemért, akkor szeretem gyakorolni azt a jogot, hogy arra költsem, amit szeretek, és ami engem boldoggá tesz! :) Hiszen nem másnak veszem, hanem magamnak! :)
2013. júl. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!