Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Louis Vuitton táskához milyen...

Louis Vuitton táskához milyen cipő illik?

Figyelt kérdés
Stílusban, márkában (nem több százezresre gondolok).
2013. júl. 1. 18:51
 1/6 Pixiee válasza:

Én mindenképpen egy pasztell színű magassarkút vennék fel hozzá :D [link]

egy egyszerűbb darab is elegánsan mutat mellette,nem lesz túl sok..

vagy csatos magassarkú,de ennek színe attól is függ milyen színű lesz a többi ruha rajtad:) [link]

2013. júl. 2. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]

A második cipő, Pull and Bear 9995.-

2013. júl. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
:D Szóval akkor gagyi Luji Vuttyonhoz! :D Bár már a kérdésből látszik, hogy nem eredeti, mert ha az lenne, nem tennél fel ilyen ostoba kérdést, hanem lenne stílusod... Szerintem vegyél egy cipőt, a táskát meg dobd ki! :D
2013. júl. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, én is valami pasztell színű magassarkúra gondoltam :)

Kedves utolsó válaszoló! Képzeld eredeti lesz, még nem vettem meg. És lehet ostoba a kérdés, mert eddig nem voltak márkás cuccaim, ilyen stílusom sem, de épp ezért kérdeztem, hogy mivel viseljem. Mert nem akarok papagájnak öltözni mellé, vagy hogy hamisítottnak nézzék. Egyébként sose hordanék hamisítottat, akkor inkább ne legyen semmilyen táskám.

2013. júl. 2. 12:43
 5/6 anonim válasza:
0%
Már meg ne haragudj, de ha eredeti lenne nem itt kérdezgetnéd mi illik hozzá. Egyáltalán tisztában vagy mennyibe kerül???1500 USD-nél kezdődnek az árak(300.000 Ft) Másokat lehet hogy becsaphatsz, de magadat nem.
2013. júl. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Eddig nem voltak márkás cuccaid? És egyből eredeti LV-t veszel... Na persze! :D
2014. jan. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!