Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Husisabb lányok, ti hol...

Husisabb lányok, ti hol veszitek a divatos farmerokat és mennyiért?

Figyelt kérdés
szeretnék én is ilyen csillámos, koptatott csini, divatos kantáros farmerokat, de mindenhol csak a modellekre való van, pedig olyan jól néznek ki, de ha magamhoz teszem kb a fele seggem férne bele.... nem akarok fogyni, mert nem tartom magam kövérnek, esetleg husisabbnak egy kicsit, de nem tetszik a csontváz alkat úgyhogy légyszi ne is gyertek ezzel,hogy fogyjak le.
2013. júl. 1. 19:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Attól függ merre laksz

15/l

2013. júl. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én H&M-ben és turiban szoktam - mondjuk inkébb egyszínűt, mert farmerben nem szeretem az agyondíszített darabokat. Mondjuk én alacsony vagyok a túlsúlyomhoz, így a konfekcióba még beleférek (42-es nadrágot hordok ált.).
2013. júl. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
pesten lakom, és én is 42-est hordok bár anyagtól is függ...
2013. júl. 1. 20:14
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is a H&M-ben, azért imádom, mert vannak magas derekú modelljeik, amik attól szűk szárúak, így egyszerre néz ki jól, és nem fityeg ki belőle oldalt, aminek nem kéne :)
2013. júl. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a Tescoban szoktam F&F gatyát venni, igaz, nem csillámosat, de fiatasat és csinosat. Vagy megvárom a leértékelést, vagy az olcsóbbat veszem, olyan 3000 Ft körül. Azért szeretem ott venni a nadrágot, mert mindig van nekik gumis derekú szűk farmerjük, azokat szeretem, nagyon kényelmesek. :)
2013. júl. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2. vagyok, én is 3000 körül szoktam venni, vagy turiban 2000 környékén. Sajnos nem tehetem meg, hogy drágábban vásároljak nadrágot (főleg hogy a mostaniak többsége fél-egy év alatt kilyukad, tönkremegy, még az eredetileg 6-7-8-9ezresek is).
2013. júl. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!