Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan tudok olcsón, divatosan...

Hogyan tudok olcsón, divatosan felöltözni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ti hogy oldjátok meg, hogy divatosak legyetek, de olcsón?

Én igazából csak cipőert vagyok hajlanadó sok pénzt kiadni, mert a lábam nem bírja a kínai sz*rokat. Viszont egy pólóért fáj a szívem 8-10 ezer forintot kiadni, viszont a kínai a harmadik mosás után elfakul, nyúlik..stb. Esetleg 'márkás' boltokat tudtok, mint pl a new yorker, ahol jó cuccok, elfogadható áron vannak?

Köszönöm a válaszokat előre! =)


2013. júl. 1. 20:58
 1/6 anonim ***** válasza:

H&M-ben akciók esetén kapni tök jó felsőket akár 1000 Ft-ért, de vettem már szoknyát 600-ért is ott. De biztos máshol is vannak ilyen leárazások.

Okosan kell vásárolni!

2013. júl. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ajánlom a téli és a nyári nagy akciókat, mint ami épp most is van, úgyhogy menny most még gyorsan vásárolni ;).

Ki kell fogni a jó árakat, és nem luxus divatboltokban vásárolni.

Hogyha van stílusod, turiból is fel tudsz öltözni divatosan. Tévhit, hogy ott csak ódivatú cuccok vannak.

Én gyakran vásárolok: C&A, H&M, Pull&Bear, Bershka, NewYorker,

P&B, és Bershka nem a legolcsóbb, de ott is lehet találni jó árú cuccokat :)

2013. júl. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én általában turkálókban vásárolok, néha átalakítom vagy feldíszítem az ott szerzett ruhákat, így felsőt már 500 Ft-ért lehet kapni, az átalakítás szinte nem kerül semmibe (ha van varrógéped).
2013. júl. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Azt kifelejtettem, hogy fiú vagyok, szóval sokkal könnyebb helyzetben vagyok, mint a lányok. :)

Köszi az eddigi válaszokat!

2013. júl. 1. 21:45
 5/6 anonim ***** válasza:

szia:) H&M , New Yorker most például rengeteg ruhát vettem hihetetlenül olcsón ebben a két boltban, pedig mi sem pazarolunk. Tehát okosan kell vásárolni, és mindig ki kell fogni az akciós időszakokat.

vagy pl. alakíthatsz is át ruhákat, van rá egy csomó ötlet:)

2013. júl. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hű, nemtom, de azt azert elmondom, hogy nekem (es majdnem minden csaj ismerosomnek) a laza fiuk jonnek be. szoval ami naon teccik, az egy bő pulcsi, short/farmer, torna/deszkas cipo, fekete/szurke/kek/zold rovidujju polo. Ezeket turibol siman meg lehet venni olcson, nem kell soket kolteni... most lehet h masnak mas teccik de nekem kifejezetten az ien fiuk teccenek... főleg akkor, ha lazan zsebrevagja a kezet :D
2013. júl. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!