Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti milyen nyakkendot vennetek...

Ti milyen nyakkendot vennetek a parotoknak a szulinapjara?

Figyelt kérdés

/fiuk, ferfiak, ilyen oltonyhoz milyen nyakkendot vennetek fel?

Az oltony amihez folvenne fekete, nagyon vekony feher csikokkak (remelem mindenki el tudja kepzelni, jobban nem tudom elmagyarazni).

En gondoltam a sima fekete nyakkendore, de valami nem ilyen egyszeru/mintas nyakkendore lennek kivancsi (akar keppel)

Elore is koszonom a valaszokat!



2013. júl. 3. 08:43
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


a rózsaszin kivételével akrmelyiket


egyszinű fekete temetésre való


Bár én nem vennék nyakkendőt szülinapra,kivéve ha minden nap öltönyt kell hordania.

2013. júl. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vennék nyakkendőt szülinapra. Viszont szerintem a fekete, a piros, a bordó, a kék sőt még talán a halvány rózsaszín is jó lenne. A rózsaszín valóban nem a legférfiasabb, de szerintem jól tud kinézni, főleg ha egy igazán férfias férfi hordja. Ettől még nem hiszik azt, hogy "más vallású" volna, majd akkor nézik bu*inak ha rózsaszín gatyába járkál, de a nyakkendő még nem gáz szerintem.
2013. júl. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyszínűt mindenképp.Lehetőleg fekete vagy sötét vörös,esetleg sötétkék...
2013. júl. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat :)
2013. júl. 3. 23:33
 5/5 anonim válasza:

Szia! Nálunk nyerhetsz egy nyakkendőt, ami illene a párod öltönyéhez. Nincs más dolgod, mint kedvelni, megosztani, majd kommentleni. Sok szerencsét! :)

[link]

2013. júl. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!