Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti elfogadjátok a feleségetekn...

Ti elfogadjátok a feleségeteknek/párotoknak hogy meg kell várni 2 gyantázás között hogy kinőljön a szőr?

Figyelt kérdés

A feleségem havonta jár gyantáztatni,de 2 gyantázás között kb fél centire kell hogy megnőljön a szőr.Ez engem nagyon zavar,de a borotvától teljesen kipattog.


Csak én irtózom ettől vagy ti is így vagytok?Mennyire várjátok el a szőrtelenítésT?


2012. aug. 6. 08:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
te borotválkozol? milyen gyakran? nemi szerveket? lábakat? mellkast? feneket? és undorodik? na ugye. írtózol a feleségedtől aki főleg miattad szenved minden hónapban. gratulálok
2012. aug. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

1-2 hetente borotválom,de én FÉRFI vagyok!


Próbáltam őt rábeszélni a borotvára,de fémérzékeny ezért nem tud borotválkozni,teljesen kipattog!

2012. aug. 6. 08:34
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk szerencsére nincs gond ebből...

Bár én epilátort használok, szóval nem kell félcentisre hagynom megnőni, de inkább csak magam miatt szőrtelenítek, páromat abszolút nem zavarja az ilyesmi (nem is tudnám elviselni, ha ilyenekkel zaklatna).

2012. aug. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én borotválkozom. Nagyon szeretnék én is áttérni a gyantázásra, csak sajnos önmagamat nem tudom elviselni abban a bizonyos időszakban, amikor nő a szőr. Szóval az esti fürdés része a borotválkozás napi szinten. Télen kicsit engedékenyebb vagyok magammal szemben. Ilyenkor néha-néha megjegyzi a párom, a dolgot, amúgy poénosan. Hamar lerendezem, mert ő meg utál borotválkozni. Szóval egy szava se lehet :)
2012. aug. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%

Elsőnél a pont! Miattad csinálja, kapj észbe! Az hogy te FÉRFI vagy nagybetűkkel, nem jelent semmit, sőt nem is érdekel senkit.

Úristen, ezek az emberek honnan jönnek? Ezeket a szerencsétlen nőket sajnálom, akik elviselik az ilyet. Örülj neki, becsüld meg, mert itt felénk már rég kiheréltek volna!

2012. aug. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

de egy bunkó vagy...


én borotválom mindenhol,de fél centisre megnő 1 hét alatt,páromat nem zavarja.Télen kb 2 hetente szedem le,lábom kb havonta,rossz szót nem szólt még érte,nem is lenne a párom ha ilyenen fennakadna...

2012. aug. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
94%
te sem nagybetűvel,sem kisbetűvel nem vagy férfi..
2012. aug. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
12%
Miért bántjátok? Őt zavarja. Ettől még lehet igazi FÉRFI. Nem igaz, hogy nálatok nincs olyan dolog, amit nem tud a párotok tolerálni. Mindenkinek vannak ugyanis ilyen dolgok. Legfeljebb nem mondja / nem meri mondani.
2012. aug. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
ha nem tudod elfogadni, akkor válj el tőle és keress magadnak egy 'modellt'. a feleséged is ember, gomdolom, mikor megismerted, te sem úgy voltál vele, hogy ez biztos nem szarik, nem izzad, nem büdös a szája, nem szőrösödik.
2012. aug. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Akkor fizesd be IPL szőrtelenítésre.

Kb. 6-8 kezelés után jó ideig egyáltalán nem nő szőr. Tapasztalatból mondom. A hónaljamon 5 kezelés után kb. 10 szál nő már csak.

Igaz, 1 kezelés kb. 10-15e Ft hónaljra és bikinivonalra, teljes fazonra több, lábra pedig kb. a duplája.

De ha ennyire igényes férfi vagy, akkor gondolom ez sem okoz gondot :)

2012. aug. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!