Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Baj lehet ha a fürdőruha...

Baj lehet ha a fürdőruha melltartó kicsit nagy?

Figyelt kérdés
Mármint a vízben talán be megy alá a víz és lehúzza vagy valami ilyesmi..történhet ilyen vagy nem nagy gond.

#fürdőruha #nagyobb melltartó
2013. júl. 4. 11:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nézhet ki hülyén.
2013. júl. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
próbáld meg egy kicsit jobban meghúzni,vagy bevarrni
2013. júl. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
ha nem ilyesmi ( [link] ) akkor jobban kösd meg . de ha esetleg csúszdázol akkor vigyázz nehogy felcsússzon :D én jártam már úgy.. :Dde amúgy ha jól megkötöd akk sztem nem húzza le a víz.
2013. júl. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem húzza le a víz. Összébb is tudnád szerintem varrni. Viszont vigyázz, ha pánt nélküli. Nem egyszer jártam már úgy egy ugrás után, hogy bikini felső nélkül jöttem fel a víz alól :'D
2013. júl. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 pinkpancser ***** válasza:
16%
Ha nagyobb az nem probléma! Ha meg netán mégis lecsúszna, akkor szereztél a nézelődőknek pár kellemes pillanatot :)
2013. júl. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát az a gond,hogy szivacsos szóval nem tudom hogy lehetne összébb varrni.:/Nem látszik kívülről,hogy nagy csak van belől egy "rés" és félek hogy megtelik az vízzel és hogy fog az kinézni..
2013. júl. 4. 15:05
 7/10 pinkpancser ***** válasza:
Ha még nem vetted meg, akkor inkább nézz egy olyat ami jobban passzol méretben, ha pedig megvan akkor teszteld otthon (bár tudom, az nem olyan). Vagy mutasd meg ;)
2013. júl. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
[link] Tehát ilyen..de így nem látszik nagyon hogy nagy lenne..egyelőre nem vettem meg lehet,hogy ha kapok jobbat akkor nem is fogom.
2013. júl. 4. 17:08
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne vegyél olyat ami nem a te méreted, kényelmetlen, zavaró lesz.
2013. júl. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 pinkpancser ***** válasza:
A képen tényleg nem látszik, hogy ne lenne jó, de inkább olyat vegyél ami jó és kényelmes. Egy egész napos strandolásnál nem jó ha kényelmetlen... vagy majd jöhet a monokini :)
2013. júl. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!