Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Legginget jó rendelni netről?

Legginget jó rendelni netről?

Figyelt kérdés

Cicanadrágot, szóval sehol se látok boltokban és nem fényes hanem sima kéne.. és new yorkerből nagyon drágán nem akarok, neten láttam 1000-1500 körül, jó ötlet rendelni?

Ebben vannak méretek, vagy olyan mint a harisnya?


2013. júl. 4. 11:49
 1/4 ívy1 ***** válasza:
Ha jól sejtem még nincs cicanacid. Lehet rendelni csak alaposnak kell lenni. Méretek betű szerint vannak s-xl,vagy méret nélküliek ami mondjuk s-től l-ig jó. Ha van a környéketeken kínai,biztos hogy van többféle igazából nem rosszabb a minősége mint a butikosé csak olcsóbb.
2013. júl. 5. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
értem:, köszi ment a zöld kéz :) de hogy tudom megállapítani hogy melyik méret jó?
2013. júl. 5. 12:51
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha tudod a harisnyaméreted, abból indulj ki. Egyébként én azért nem szeretem a netről rendelést, mert szeretem megfogni, érezni az "anyagát". Nagyon sokféle van, és nekem nagyon nem mindegy, hogy milyen a minősége. Ha Pesten jársz, akkor harisnya üzletekben sokfélét találsz. Még egy dolog: a leggings-nek általában 2 mérete van: S-M és L-XL. Ha magas vagy, vagy ha 60 Kg feletti, akkor a nagyobb méretet kell választani!


Remélem segítettem! Nagyon szeretem a leggings-et!

2013. júl. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi:) ink boltban veszek. 60 kiló alatt vagyok bőven
2013. júl. 9. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!